Gmina Goworowo

dziś jest: 02 marca 2021
Imieniny: Heleny, Henryka, Halszki
Porady dla mikroprzedsiębiorców.

Gmina Goworowo wspierając rozwój przedsiębiorczości, tworząc korzystne warunki do podejmowania i wykonywania działalności gospodarczej, w szczególności wspierając mikroprzedsiębiorców oraz małych i średnich przedsiębiorców zaprasza do zainteresowania się działalnością “Fundacji Dr Bogusław J. Federa – Akademia Liderów Innowacji i Przedsiębiorczości, która w ramach swojej działalności statutowej prowadzi serwis mikroporady.pl

Informacje o fundacji:
Prowadzone przez fundację akcje w obszarze porad dla przedsiębiorców w ciągu ostatnich 5 lat – pozwoliły osiągnąć spory sukces – łącząc społecznie uzasadniony interes pro publico bono z interesem Mikro przedsiębiorców – dostarczając im sprawdzone bezpłatne informacje pomocne w podejmowaniu i prowadzeniu działalności gospodarczej.

Obecnie z Fundacją współpracuje w tym obszarze ponad 950 Jednostek Samorządu Terytorialnego, a liczba zamieszczonych banerów stale wzrasta – dzięki aktywnemu wsparciu naszych działań przez Urzędników – którzy dostrzegają wagę i przydatność poruszanej przez nas problematyki.

To jak istotne dla Przedsiębiorców mogą być tego typu informacje wynika z naszej wieloletniej działalności w której wspieramy przedsiębiorców poprzez nasz portal www.mikroporady.pl

W portalu mikroporady.pl – Fundacja publikuje na bieżąco – interpretacje nowelizowanych lub planowanych do nowelizacji – aktów prawnych. Dokonujemy analizy zmieniającego się otoczenia prawnego pod kątem poszanowania interesów Mikroprzedsiębiorców i wskazania ewentualnych zagrożeń dla stabilności i rozwoju mikro przedsiębiorczości
Fundacja prowadzi e-punkt Konsultacyjny, który udziela MikroPrzedsiębiorcom bezpłatnych porad dotyczących realnych problemów na jakie trafiają w swojej pracy.
Co miesiąc zespół prawników i konsultantów analizuje i aktualizuje wszystkie treści pod kątem ich zgodności w stosunku do zmieniających się przepisów prawa.
Z informacji zawartych na naszym serwisie www.mikroporady.pl – korzysta – na stałe – ponad 900 Urzędów miast i gmin.

Jednocześnie obserwujemy – brak wiedzy, a także brak możliwości uzyskania bezpłatnych, przydatnych i rzetelnych informacji tego typu. Nasza praktyka ciągle utwierdza nas przekonaniu jak bardzo nasze działania są potrzebne i społecznie uzasadnione.
Wzmiankowaną lukę od wielu lat – niżej podpisana Fundacja stara się wypełniać – i to – jak nam się wydaje z dobrym skutkiem.
Dowodem na to jest prowadzona od 2012 roku stała współpraca z Gminami/Miastami w Kraju, której efektem jest to że większość JST umieszcza i porządkuje na swoich oficjalnych stronach WWW informacje dla mikro przedsiębiorców – tzw. „Strefy Przedsiębiorców”/ Kącik Przedsiębiorcy

Kącik Przedsiębiorcy, jest to miejsce, w którym Lokalny Mikro – Przedsiębiorca – uzyska w formie uporządkowanej: pomocne informacje, porady, formularze, wzory umów, informacje prawne, linki do instytucji wspierających mikro-przedsiębiorców, a także uzyska bezpłatne e-Porady, Konsultacje, w zakresie rozpoczynania i prowadzenia działalności gospodarczej etc – kompendium narzędzi możliwych do przekazania w tej formie, pozwalających mikro-przedsiębiorcom uzyskać pożądane i przydatne informacje.

Ze wszystkich dokumentów, instrukcji, regulaminów, porad, e-porad niezbędnych dla mikro- firm, które znajdujących się w bezpłatnym i innowacyjnym serwisie www.mikroporady.pl można korzystać bezpłatnie w nieograniczonym czasie.

czwartek, 02-11-2017 | autor: Piotr Jakacki U.G. Goworowo
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011