Gmina Goworowo

dziś jest: 31 października 2020
Imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa
To mogą być Twoje pomysły na biznes!

DSC_0208Przykłady lokalnie i regionalnie działających firm można było poznać podczas

V Goworowskich Targów Przedsiębiorczości.

W niedzielne popołudnie na placu nad rzeką Orz wystawiło się kilkanaście wystawców z różnych branż i instytucji wspierających ruch przedsiębiorczy. Główną ideą dnia przedsiębiorczości było pokazanie dobrych praktyk, przyjrzenie się sprawdzonym obszarom działalności gospodarczej i wdrożenie podobnych pomysłów na terenie gminy Goworowo. To stworzenie okazji do porozmawiania ze specjalistami z różnych dziedzin. Nowe możliwości finansowe wynikające z perspektywy unijnej na lata 2014-2020 stwarzają warunki do podjęcia lub rozwinięcia działalności gospodarczej. Takie informacje przekazywały instytucje, które na co dzień pomagają zainteresowanym w tych zakresach.

V Goworowskie Targi Przedsiębiorczości tworzyli:

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Zaścianek Mazowsza”, Prywatne Przedsiębiorstwo Obsługi Regionów, Ośrodek Mikroinstalacji OZE, Mazowieckie Centrum Przedsiębiorczości, Agencja reklamy Hexan, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Rol-Brat, Centrum Nauki i Biznesu Żak, Ubezpieczenia Agata Majk, Technologie Teleinformatyczne Nextwire, Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie, Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Ostrołęce, Oscar, Firma Usługowo – Handlowa Kamex, Ruch Obywatelski, Zielony Stragan, Wojskowa Komenda Uzupełnień, Rol-Trans, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego oddz. Ostrołęka, Henryk Kulesza, Europejskie Centrum Odszkodowań.

Wójt Gminy Goworowo dziękuje za przyjęcie zaproszenia na dzień przedsiębiorczości

i zaangażowanie w tworzenie wydarzenia.

Mieszkańcy goworowskiej gminy obejrzeli występ muzyczny  Adama Kraśko z zespołem znanego z programu „Rolnik szuka żony”. Gromkie brawa zebrały dzieci prezentujące się w programie „playback show” oraz zespół „Marka”.

V Goworowskie Targi Przedsiębiorczości zorganizowali: Wójt Gminy Goworowo, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie z wolontariuszami oraz Zakład Gospodarki Komunalnej.

Obejrzyjcie zdjęcia z naszego wydarzenia http://www.goksirgoworowo.pl/cpg/displayimage.php?album=207&pid=11387#top_display_media

 

Tekst i foto: Agata Majk

środa, 03-06-2015, 13:59 | autor: Rafał Ostrowski GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 1867
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011