Gmina Goworowo

dziś jest: 23 września 2020
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
500 plus – uwaga na próby wyłudzenia!

infoGminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goworowie informuje, że w związku z powstającymi stronami internetowymi, na których można pobrać wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego informujemy, że są to próby wprowadzenia w błąd obywateli, w żaden sposób niezwiązane z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wniosek o przyznanie świadczenia wychowawczego jest drukiem darmowym. Można będzie go składać od momentu startu programu. Wniosek został opracowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

W mediach społecznościowych pojawiła się nieprawdziwa informacja, że od stycznia 2016 r. wchodzi 500 złotych na dziecko wraz z możliwością pobrania gotowego wniosku. Podawany jest link do strony z wnioskiem, gdzie za jego pobranie trzeba wpisać numer telefonu. Jest to próba wyłudzenia pieniędzy za pobranie wniosku niemająca nic wspólnego z działaniami Ministerstwa Rodziny, Pracy Polityki Społecznej.

Na terenie Gminy Goworowo „świadczenie wychowawcze 500 zł” będzie wypłacał Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Goworowie ul.Ks. Stanisława Dulczewskiego 1A, 07-440 Goworowo. Świadczenie wychowawcze będzie wypłacane przelewem na wskazane konto bankowe. Wniosek będzie można złożyć przez Internet lub osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Goworowie, Dział Świadczeń Rodzinnych tel. kontaktowy 29 7614015.

piątek, 11-03-2016, 17:53 | autor: Jacek Olewiecki GOPS Goworowo
Liczba odsłon: 843
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011