Gmina Goworowo

dziś jest: 25 września 2020
Imieniny: Aurelii, Kleofasa, Władysława
Awansowali do …………….

DSC_0056W dniu 29.09.2014 na boisku przy Szkole Podstawowej w Kuninie odbyły się gminne eliminacje biegów przełajowych dla Dziewcząt i Chłopców ze Szkół Podstawowych.

Do rywalizacji przystąpiło 101 zawodników ze szkół w: Szczawinie, Pasiekach, Goworowie oraz Kunina.  Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze.

Do zawodów rejonowych awansowało dziesięć pierwszych osób z każdego rocznika dziewcząt i chłopców.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach przełajowych.

Organizatorzy: Szkoła Podstawowa w Kuninie i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

Chłopcy VI

  1. Jacek Pietras SP Goworowo
  2. Dawid Gryczon SP Szczawin
  3.  Jarek Machnowski SP Szczawin
  4.  Łukasz Bełżycki SP Goworowo
  5.  Łukasz Borczon SP Goworowo
  6.  Łukasz Orłowski SP Kunin
  7. Krystian Skarżyński SP Kunin
  8. Mateusz Kozłowski SP Pasieki
  9.  Gołębiewski Mateusz SP Goworowo

Dziewczęta VI

 

  1. Patrycja Majkowska SP Goworowo
  2. Aleksandra Rutkowska SP Goworowo
  3. Angelika Gutkowska SP Szczawin
  4. Alicja Kuśmierczyk SP Goworowo
  5. Paulina Gołębiewska SP Goworowo
  6. Klaudia Sępkowska  SP Kunin
  7. Dominika Jagielska SP Goworowo
  8. Klaudia Wysocka SP Goworowo
  9. Alicja Krawczyk SP Pasieki
  10. Aleksandra Pietras SP Kunin
  11. Aneta Podolak SP Goworowo
  12. Wiktora Dumała SP Pasieki
  13. Gabriela Rybaczyk SP Kunin
  14. Julia Rybaczyk SP Kunin
  15. Klaudia Brejnak SP Pasieki
  16. Oliwia Dumała SP Pasieki
  17. Justyna Selwon Sp Kunin
  18. Sylwia Orłowska SP Kunin
  19. Karolina Pietrzykowska SP Kunin
  20. Natalia Pietrzykowska SP Kunin
  21. Wiktoria Kruszewska SP Kunin
  22. Aleksandra Kraska SP Kunin
  23. Emilia Korzeniak SP Kunin
  24. Julia Sobotka  SP Kunin

 

Chłopcy kl. V

  1. Wiktor Wyrębek SP Goworowo
  2. Krystian Wieczorek SP Goworowo
  3. Paweł Wieczorek SP Goworowo
  4. Eryk Głażewski SP Goworowo
  5. Jakub Dziełak SP SP Goworowo
  6. Dawid Orłowski SP Pasieki
  7. Jakub Sobotka SP Pasieki
  8. Jakub Bochenek SP Goworowo
  9. Sebastian Kraska SP Pasieki
  10. Kacper Głażewski SP Goworowo
  11. Kacper Galarski SP Goworowo
  12. Przemysław Książek SP Pasieki
  13. Dominik Kuśmierczyk SP Kunin
  14. Marcin Orzechowski SP Kunin
  15. Robert Zawadzki SP Kunin
  16. Kacper Wilczewski SP Kunin
  17. Kamil Żyra SP Kunin
  18. Bartosz Podleś SP Szczawin
  19. Łukasz Mateusiak
  20. Kacper Skarżyńskai SP Kunin
  21. Wojtek Gołębiewski SP Goworowo
  22. Dominik Niegowski SP Szczawin
  23. Hubert Piątek SP Goworowo

 

Dziewczęta kl V

  1. Amelia Nadwodna SP Goworowo
  2. Natalia Retes SP Pasieki
  3. Wiktoria Iwański SP Goworowo
  4. Paulina Listwoń SP Kunina
  5. Aleksandra Petras SP Szczawin
  6. Wiktoria Zawadzka SP Goworowo
  7. Andżelika Twardziak SP Goworowo
  8. Andżelika Rutkowska SP Kunin
  9. Maja Sobotka SP Kunin
  10. Oliwia Ciuraj SP Pasieki
  11. Patrycja Lubiak SP Pasieki
  12. Aleksandra Idzikowska

 

Chłopcy kl IV

  1. Krystian Subzda SP Goworowo
  2. Kamil Kaczmarczyk SP Kunin
  3. Bartek Tworkowski SP Goworowo
  4. Mateusz Puka SP Szczawin
  5. Mateusz Romanowski SP Goworowo
  6. Mateusz Wilczewski SP Goworowo
  7. Patryk Puka SP Szczawin
  8. Adam Machnowski SP Szczawin
  9. Patryk Ogrodowczyk SP Szczawin
  10. Mateusz Podolak SP Pasieki
  11. Dawid Cieślak SP Pasieki
  12. Kamil Bukowski SP Pasieki
  13. Adam Romanowski SP Goworowo
  14. Kamil Grabuś SP Kunin
  15. Kamil Zdunek SP Kunin

 

Dziewczęta kl. IV

  1. Ewelina Szymańska SP Goworowo
  2. Ewelina Gutowska SP Szczawin
  3. Julia Dąbkowska SP Goworowo
  4. Paulina Lewandowska SP Goworowo
  5. Katarzyna Retes SP Pasieki
  6. Klaudia Pawłowska SP Goworowo
  7. Julita Brejank SP Pasieki
  8. Kamila Kowalewska SP Goworowo
  9. Oliwia Kraska SP Kunin
  10. Natalia Krawczyk SP Pasieki
  11. Marta Baranowska SP Pasieki
  12. Wiktoria Dziełak SP Goworowo
  13. Katarzyna Wilamowska SP Pasieki
  14. Joanna Orłowska SP Kunin
  15. Izabella Depta SP Szczawin
  16. Patrycja Krystofik SP Szczawin
  17. Patrycja Kaczmarczyk SP Pasieki
  18. Andżelika Zięba SP Kunin

 

foto galeria 

wtorek, 30-09-2014, 14:01 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 1888
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011