Gmina Goworowo

dziś jest: 19 września 2020
Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
DYŻUR WAKACYJNY W PRZEDSZKOLU SAMORZĄDOWYM W GOWOROWIE

SZANOWNI RODZICE !
Uprzejmie informujemy, że w miesiącu lipcu i sierpniu 2020 r. planowany jest dyżur wakacyjny dla dzieci uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Goworowie oraz oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie. Przedszkole Samorządowe w Goworowie pracuje w formie dyżuru łączonego w miesiącu sierpniu 2020 r. Oznacza to, że na dyżur mogą być zgłaszane dzieci zarówno z jednej jak i drugiej jednostki.

Rodziców zainteresowanych zgłoszeniem dziecka na dyżur wakacyjny do Przedszkola Samorządowego w Goworowie prosimy o zgłoszenie dziecka telefonicznie pod numer 29 761 50 51 do dnia 10.06.2020 r. do godz. 15:30 lub  mailowo na adres przedszkole.goworowo@op.pl.

Z uwagi na ograniczenie działalności przedszkola w związku z pandemią COVID-19 placówka zobowiązana jest  do organizowania pracy opiekuńczo-wychowawczej w rygorze wytycznych GIS z dnia 4 czerwca 2020 roku. W związku z powyższym przedszkole dysponuje liczbą 16 miejsc.
W przypadku zgłoszenia większej liczby dzieci o zakwalifikowaniu dziecka na dyżur decydują kryteria wymienione w karcie zgłoszeniowej, która znajduje się na stronie internetowej przedszkola : psgoworowo.przedszkolowo.pl
Rodzice dzieci zakwalifikowanych zostaną poinformowani  telefonicznie.

Z poważaniem
Dyr. Wiesława Wasilewska

wtorek, 09-06-2020, 13:07 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 135
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011