Gmina Goworowo

dziś jest: 16 grudnia 2018
Imieniny: Albiny, Zdzisławy, Adelajdy
Dzień Matki i Dziecka w Filii Bibliotecznej w Żabinie

Dzień Matki i Dziecka w Filii Bibliotecznej w ŻabinieOstatnia niedziela maja była dla mieszkańców Żabina wielkim świętem. Dniu 28 maja 2017 roku, na boisku przy budynku Filii Bibliotecznej w Żabinie, Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie na czele z Panią Kierownik Krystyną Reluga wraz z Bibliotekarzem filii Piotrem Twardziak, Panią Sołtys Bożeną Brzostek i Panem Radnym Marcinem Rurka, zorganizowała podobnie jak w ubiegłym roku obchody Dnia Matki i Dziecka. Dzieci wraz z rodzicami przybyły tłumnie. Największą atrakcją była dla dzieci zabawa, wymyślona przez Panią Sołtys. Dzieci przerzucały do siebie na ręcznikach balony wypełnione wodą przez siatkę, a z drugiej strony dzieci próbowały złapać. Pogoda była piękna dzięki czemu zabawa ta sprawiała wielką radość dzieciom, a nawet części dorosłych.

Całą imprezę uatrakcyjnił mecz w którym udział wziął ksiądz Michał Kowalczyk wraz z ministrantami, przeciwko Żabinowi. Mecz zakończył się remisem, więc wszyscy byli wygranymi. Dziękujemy księdzu za przybycie i poświęcenie czasu dzieciom.

W przerwie zabaw na świeżym powietrzu Biblioteka przygotowała ognisko z kiełbaskami, by wszyscy przybyli mogli się posilić, a na koniec wszystkie dzieci dostały drobne upominki, aby na ich buziach gościł uśmiech.

Na zakończenie, na wszystkich zgromadzonych czekały lody ufundowane przez Pana Radnego.

Dziękujemy mieszkańcom Żabina i sąsiednich wsi, Dzieciom, Mamom i całym rodzinom za liczne przybycie. Mamy nadzieję, że wszyscy dobrze się bawili i będą wspominać ten dzień długo. Podziękowania należą się także Pani Sołtys i Panu Radnemu i pozostałym zaangażowanym osobom za wkład i pomoc w organizacji tej imprezy.

poniedziałek, 29 Maj 2017, 21:08 | autor: Jacek Olewiecki GBP w Goworowie
Liczba odsłon: 309
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011