Gmina Goworowo

dziś jest: 23 września 2020
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
„DZIEŃ RODZINY”

dsc-0104-big2 czerwca 2016r. już po raz jedenasty zorganizowano w przedszkolu „Dzień Rodziny”. Święto, które na stałe wpisane jest w kalendarz przedszkolnych uroczystości. Wzorem ubiegłego roku w obawie o kaprysy pogody impreza została przeniesiona z placu przedszkolnego do Ośrodka Rozwoju Regionalnego w Lipiance. Tradycyjnie dzieci pod kierunkiem swoich pań nauczycielek przygotowały program artystyczny dla rodziców i zaproszonych gości. W drugiej części spotkania rodzice wspólnie z dziećmi zmagali się z przygotowanymi zadaniami konkursowymi o tytuł najlepszej drużyny. Emocje, duch walki oraz niezwykłe poczucie humoru towarzyszyły wszystkim uczestnikom zabawy.

Przez niemalże godzinę rodziny zmagały się w pocie czoła z zadaniami jakie czekały na nich na poszczególnych stanowiskach. Drużyny musiały uporać się z terom przeszkód, piramidą żywności, górą puzzli oraz kalamburami . Na zmęczonych i utrudzonych zawodników czekał świeżutki bigos- specjalność przedszkolnej kuchni, a także masa słodkich pyszności przygotowanych przez rodziców. Dzieci z okazji „Dnia Dziecka” otrzymały słodkie upominki ufundowane przez Państwa Hannę i Bogdana, Wiesława i Marzenę Nikodemskich , a od Rady Rodziców zabawki. Wszyscy zaś rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomów za udział w rodzinnej zabawie. Wręczone również zostały nagrody dla rodzin, które aktywnie wzięły udział w zorganizowanej po raz pierwszy w tym roku szkolnym akcji promującej czytelnictwo pod hasłem „Poczytajmy razem , mama słowa ja obrazek”. Nagrody otrzymali: Mateusz Dąbrowski, Lena Rybaczyk, Dawid Mórawski z grupy 4-5-latków oraz Lena Samsel, Antoni Wyrębek i Sebastian Parzych z grupy 3-4-latków. Fundatorem nagród byli Państwo Jacek i Beata Romanowscy.
Potem nie pozostało nic innego jak oddać się jedynie przygotowanym na placu zabaw atrakcjom, na którym czekały na dzieci zjeżdżalnia, malowanie twarzy i basen kulkowy. Składamy serdeczne podziękowania Państwu Marcinowi i Edycie Nadwodnym, Annie i Pawłowi Ciskowskim, Aleksandrze i Arturowi Dudziec oraz Renacie i Michałowi Kaczmarczyk za przekazanie pieniędzy na opłacenie wynajmu sprzętu.
Mamy nadzieję, że rodzinna impreza wszystkim uczestnikom spotkania sprawiła mnóstwo przyjemności.
Wyrazy wdzięczności kierujemy również na ręce:
– Państwa Katarzyny Kwiatkowskiej i Michała Bakuły właścicieli Pawilonu „PERFEKT” w Goworowie za przekazanie napojów chłodzących.

Za wspólną zabawę dziękują :
Pani Dyrektor, Nauczyciele
oraz Pracownicy
Przedszkola Samorządowego
w Goworowie

 

Opracowała: Wiesława Wasilewska

poniedziałek, 06-06-2016, 12:16 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 987
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011