Gmina Goworowo

dziś jest: 22 września 2020
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
„DZIEŃ RODZINY 2017”
„Dzień Rodziny” to uroczystość , która na stałe wpisana jest w kalendarz imprez przedszkolnych. Odbyła się 27 czerwca 2017r. W przeciwieństwie do ubiegłego roku szkolnego uroczystość tą zorganizowaliśmy w naszym przedszkolu, a nie w Ośrodku Rozwoju Regionalnego w Lipiance.
Tradycyjnie dzieci pod kierunkiem swoich pań nauczycielek : Sylwii Wilczewskiej, Katarzyny Gałązki , Natalii Zięby i Wiesławy Wasilewskiej przygotowały program artystyczny dla rodziców i zaproszonych gości . W czynnościach organizacyjnych nauczycielkom pomagała pomoc nauczyciela – pani Anna Brejnak.Drugą część spotkania w formie zabawy przy muzyce poprowadzili artyści ze Studia Artystycznego „BĄBEL – ZIOMBEL” z Siedlec . Wspólna zabawa rodziców z dziećmi, połączona z pokazem magicznych sztuczek , przerwą na słodki poczęstunek wszystkim przypadła do gustu.

Za wspólną zabawę, pomoc rodziców w czynnościach organizacyjnych dziękują:
Pani Dyrektor, Nauczyciele oraz Pracownicy Przedszkola Samorządowego w Goworowie

Szczególne wyrazy wdzięczności składamy również na ręce pana Rafała Ostrowskiego i Arkadiusza Kuśmierczyka pracowników Gminnego Ośrodka Kultury Sportu Rekreacji w Goworowie za pracę związaną z rozstawieniem ma placu przedszkolnym namiotu zabezpieczającego uczestników imprezy przed słońcem.

Opracowała: Wiesława Wasilewska

czwartek, 06-07-2017, 12:37 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 819
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011