Gmina Goworowo

dziś jest: 08 lipca 2020
Imieniny: Edgara, Elżbiety, Eugeniusza
„Europa w moim regionie”

Jeśli zauważyłeś w swoim regionie lub w innym europejskim miejscu inwestycję zrealizowaną dzięki wsparciu z unijnych funduszy regionalnych – zrób jej zdjęcie i weź udział w konkursie fotograficznym „Europa w moim regionie”. Do wygrania jest 1000 Euro oraz wycieczka do Brukseli dla dwóch osób. Organizatorem konkursu jest Komisja Europejska.

Konkurs prowadzony jest na stronie Komisji Europejskiej na Facebooku. Oglądając i oceniając nadsyłane zdjęcia, mieszkańcy Unii Europejskiej będą mogli poznać inwestycje realizowane z unijnych funduszy regionalnych w całej Europie. To ogromna szansa na promocję naszego regionu!

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie inwestycji zawierające dowód finansowania z unijnych funduszy regionalnych (np. billboard, znak, tablica itp., z flagą UE oraz informacją o finansowaniu)i zamieścić je na stronie Europe in my region na Facebooku. Zdjęcia można zgłaszać w dwóch kategoriach:

  • „Mój projekt”, skierowanej do organizacji, które skorzystały z funduszy regionalnych Unii Europejskiej (tj. Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego lub Funduszu Spójności);
  • „Naoczny świadek”, skierowanej do wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej, którzy zauważyli jakiś projekt w swoim regionie lub podczas zwiedzania innych miejsc.

W każdej z kategorii zostanie wybranych dwóch zwycięzców. Pierwszego wybiorą użytkownicy portalu, drugiego – spośród najpopularniejszych zgłoszeń – wyłoni specjalne jury. Zdjęcia będą oceniane pod względem jakości estetycznej, kreatywności i związków z polityką regionalną UE.

Więcej informacji na koncie @EU_Regional na Twitterze oraz na stronie KE na Facebookuhttps://www.facebook.com/EuropeanCommission/app_386310531430573

 

piątek, 20-07-2012, 13:19 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 1068
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011