Gmina Goworowo

dziś jest: 23 września 2020
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
„Góra Grosza 2017”

Nasze przedszkolaki wspólnie z rodzicami już po raz piaty zaangażowały się w zbiórkę pieniędzy w ramach akcji „Góra Grosza”. Akcja trwała od 25 listopada do 6 grudnia 2017 roku.Przed rozpoczęciem akcji dzieci zostały zapoznane z celem zbiórki by świadomie podjęły się dzieła niesienia pomocy dzieciom pozbawionym ciepła rodzinnego.Akcja ta dała dzieciom możliwość otwarcia się na drugiego człowieka. Zaangażowanie rodziców i dzieci z naszego przedszkola jak zwykle przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Dzieci z uśmiechem na twarzy przynosiły zebrane worki groszy. W ramach akcji udział wzięło 15 rodzin. Wynik był zaskakujący.

Zebrano 300,34 zł. Wszyscy uczestnicy akcji otrzymali podziękowanie w formie symbolicznych dyplomów. Wzorem lat ubiegłych, dzieci które przekazały największą górę grosza otrzymało skromne nagrody w postaci skarbonek. W grupie najbardziej zaawansowanych przedszkolaków znalazło się aż 5 osób. Najwyższa kwota przekazana przez uczestników zbiórki to 61,41 zł.

Cieszymy się, że rodzice i nasze przedszkolaki potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętni na los osieroconych dzieci.Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i Rodzicom za tak duże zaangażowanie i udział w akcji.

Oficjalne wręczenie nagród odbyło się 31 stycznia 2018r. Koordynatorem  akcji  była pani Wiesława Wasilewska

Opracowała: Wiesława Wasilewska

 

środa, 07-02-2018, 08:03 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 717
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011