Gmina Goworowo

dziś jest: 14 listopada 2018
Imieniny: Rogera, Serafina, Agaty
Informacja

                                                                              Goworowo, dnia 2018.10.10

          Informacja o powołanych przewodniczących i zastępcach obwodowych komisji wyborczych w Gminie Goworowo w celu przeprowadzenia wyborów  21 października 2018r.

Obwodowe Komisje Wyborcze ds. przeprowadzenia głosowania:

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 1 w Goworowie:
  • Przewodniczący – Halina Zofia Bednarczyk
  • Zastępca przewodniczącego – Edyta Grzegorczyk
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 2 w Goworowie:
  • Przewodniczący – Aneta Dudziec
  • Zastępca przewodniczącego – Krystyna Reluga
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 3 w Pasiekach:
  • Przewodniczący – Dorota Kwiatkowska
  • Zastępca przewodniczącego – Halina Barbara Szredzińska
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 4 w Kuninie:
  • Przewodniczący – Jadwiga Kowalczyk
  • Zastępca przewodniczącego – Grażyna Drabot
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 5 w Kruszewie:
  • Przewodniczący – Dorota Celina Skierczyńska
  • Zastępca przewodniczącego – Elżbieta Teresa Bieniecka
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 6 w Żabinie :
  • Przewodniczący – Piotr Twardziak
  • Zastępca przewodniczącego – Anita Śniadała
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 7 w Brzeźnie:
  • Przewodniczący – Zbigniew Tyszka
  • Zastępca przewodniczącego – Marta Rybaczyk
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. przeprowadzenia głosowania Nr 8 w Lipiance:
  • Przewodniczący – Monika Grabowska
  • Zastępca przewodniczącego – Beata Bodytka

 

Obwodowe Komisje Wyborcze ds. ustalenia wyników głosowania:

  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 1 w Goworowie:
  • Przewodniczący – Jadwiga Pianko
  • Zastępca przewodniczącego – Barbara Grażyna Kwiatkowska
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 2 w Goworowie:
  • Przewodniczący – Grażyna Gołębiewska
  • Zastępca przewodniczącego – Lilla Pyskło
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 3 w Pasiekach:
  • Przewodniczący – Grażyna Karpińska
  • Zastępca przewodniczącego – Dariusz Korczakowski
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 4 w Kuninie:
  • Przewodniczący – Agnieszka Markowska
  • Zastępca przewodniczącego – Katarzyna Sobotka
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 5 w Kruszewie:
  • Przewodniczący – Marek Stanisław Skierczyński
  • Zastępca przewodniczącego – Agnieszka Solmińska
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 6 w Żabinie :
  • Przewodniczący – Kamil Zięba
  • Zastępca przewodniczącego – Sylwia Katarzyna Szatanek
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 7 w Brzeźnie:
  • Przewodniczący – Renata Kołodziejczyk
  • Zastępca przewodniczącego – Mariola Galarska
  1. Obwodowa Komisja Wyborcza ds. ustalenia wyników głosowania Nr 8 w Lipiance:
  • Przewodniczący – Ewelina Żebrowska
  • Zastępca przewodniczącego – Kamil Faryn

 

Informację sporządziła Marianna Skierkowska

 

piątek, 12 Październik 2018, 07:51 | autor: Edyta Grzegorczyk U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 29
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011