Gmina Goworowo

dziś jest: 22 sierpnia 2019
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego

23 stycznia 2019 roku odbyła się uroczystość z okazji Jubileuszu długoletniego pożycia małżeńskiego dla 21 par małżeńskich, którzy przeżyli wspólnie 50 i 60 lat.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św.  W kościele parafialnym w Goworowie, którą w intencji Jubilatów odprawili: Proboszcz Parafii w Kuninie – ks. Kanonik Józef Kacperski i Proboszcz Parafii w Goworowie – ks. Kanonik Stanisław Siemion.

Jubilaci i ich bliscy, którzy przybyli na zaproszenie władz samorządowych uczestniczyli też w uroczystym spotkaniu zorganizowanym dla nich w restauracji „RELAX” w Goworowie.

Medale nadane przez Prezydenta RP wręczała, w imieniu władz państwowych, Z-ca Kierownika Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęce Pani Agnieszka Krupińska  wraz z przedstawicielami władz samorządowych –Wójtem Gminy Goworowo Piotrem Kosiorkiem, Sekretarzem Gminy, Radnym Powiatu w Ostrołęce Antonim Mulawką i Przewodniczącą Rady Gminy Goworowo Krystyną Subczyńską.

Wszyscy obecni na Sali goście odśpiewali Jubilatom 100 lat i lampką szampana wznieśli toast za ich zdrowie i pomyślność na dalsze wspólne lata.

Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił GOKSiR w Goworowie.

 

 

 

Sporządziła: Elżbieta Głogowska

czwartek, 31 Styczeń 2019, 15:26 | autor: Edyta Grzegorczyk U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 330
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011