Gmina Goworowo

dziś jest: 10 grudnia 2019
Imieniny: Danieli, Julii, Eulalii
Konkurs- Zapobiegamy pożarom

25 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej w Kuninie odbył się etap gminny Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom” i Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Zapobiegamy Pożarom”.

W turnieju uczestniczyły zaproszone osoby:

  • dh Piotr Kosiorek – Wójt Gminy Goworowo,
  • dh ks. Józef Kacperski – Kapelan Powiatowy Strażaków,
  • Członkowie Komisji:

– dh Tadeusz Warszawin  – Wiceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP,

– dh Monika Ciechowicz – Sekretarz Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Goworowie,

– dr Dorota Kwiatkowska – Przewodnicząca Gminnej Komisji Rewizyjnej przy Zarządzie Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Goworowie,

– dh Ewa Burzycka – pracownik Urzędu Gminy,

– dh Agata Dąbkowska – pracownik Urzędu Gminy,

– dh Ewa Wyrębek – Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie.

  • Nauczyciele/ opiekunowie grup konkursowych ze szkół podstawowych z terenu gminy Goworowo.

W konkursie uczestniczyli uczniowie ze Szkół Podstawowych: Goworowo, Pasieki, Kunin.

Zwycięzcami w turnieju wiedzy pożarniczej zostali:
Grupa I klasy I-IV
1. miejsce – Natalia Plotzke – Szkoła Podstawowa w Pasieki

Grupa II klasy VII- VIII
1. miejsce: Oskar Ostrowski

Natomiast zwycięzcami w turnieju plastycznym zostali:

Grupa przedszkolna:

1 miejsce: Oliwia Drabot – Szkoła Podstawowa w Kuninie
1. miejsce: Wiktoria Oleksiak – Szkoła Podstawowa w  Szczawinie
2. miejsce: Dagmara Drężewska – Szkoła Podstawowa w Kuninie
3. miejsce: Zofia Kołodziejczyk – Szkoła Podstawowa w Goworowie

Grupa I klasy I – III

  1. miejsce: Filip Bielarczyk – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    1. miejsce: Lena Samsel – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    2. miejsce: Aleksandra Sówka – Szkoła Podstawowa w Pasiekach
    3. miejsce: Julia Brejnak – Szkoła Podstawowa w Pasiekach

Grupa II klasy IV – VI

  1. miejsce: Jakub Krawczyk – Szkoła Podstawowa w Pasiekach
    1. miejsce: Jakub Szewczyk – Szkoła Podstawowa w Pasiekach
    2. miejsce: Natalia Ciepierska – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    3. miejsce: Mateusz Podleś – Szkoła Podstawowa w Goworowie

Grupa III klasy VII – VIII

  1. miejsce: Łukasz Pietras – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    1. miejsce: Maksymilian Mróz – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    2. miejsce: Emilia Cieperska – Szkoła Podstawowa w Goworowie
    3. miejsce: Julia Plotzke – Szkoła Podstawowa w Pasiekach

Zwycięzcy tych grup będą reprezentować Gminę Goworowo w Turnieju Powiatowym.

Zwycięzcom wręczono dyplomy oraz książki ufundowane przez Wójta Gminy Goworowo, a uczestnicy konkursu otrzymali dyplom za udział.

 

Ze strażackim pozdrowieniem
Ewa Burzycka

poniedziałek, 02-12-2019, 14:49 | autor: Urszula Ropelewska-Plotzke U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 101
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011