Gmina Goworowo

dziś jest: 21 września 2020
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Młodzi aktywni z Kruszewa i Jawor…

DSC_0015W niedzielne popołudnie w Kruszewie w bardzo aktywny sposób młodzież z gminy Goworowo oraz ich rówieśnicy z innych miejscowości pożegnała wakacje. W amatorskich rozgrywkach w piłkę nożną i siatkową wzięło udział dziewięć drużyn.

Dzięki zaangażowaniu młodych pasjonatów sportu z Kruszewa i Jawor, radnej gminy Goworowo Agaty Majk i animatorki sportu w GOKSiR Anny Wachowskiej zorganizowano sportowe wydarzenie w Kruszewie.
Zagrało 5 drużyn w piłkę nożną i 4 drużyny w siatkówkę. Gospodarze KS Narew Kruszewo przygotowali boisko z wielką starannością i zaangażowaniem. Wójt gminy Małgorzata Kulesza pozwoliła młodym piłkarzom zagospodarować pomieszczenie gospodarcze na miejsce spotkań. Teraz potrzebują kilku niezbędnych rzeczy, by ich klubowe miejsce spotkań nabrało sportowego klimatu. Rodzice młodych ludzi z KS Narew wspierają ich zamiłowanie do sportu, użyczają sprzętu rolniczego by utrzymać boisko w dobrym stanie, i co ważne dopingują podczas rozgrywek.

Czas na przedstawienie wyników.
W piłce nożnej: I miejsce drużyna RESZTA ŚWIATA. II miejsce KS NAREW KRUSZEWO. III miejsce WÓLKA I SPÓŁKA. Dziękujemy za udział drużynom MOHEROWE BERETY i WKS ŻABIN.
W siatkówkę zwycięzcą została drużyna RESZTA ŚWIATA. II miejsce 2 STODOŁY. III miejsce GROM. Za udział w rozgrywkach dziękujemy drużynie THC. Nagrody dla drużyn ufundowała Radna Gminy. Młodzież za rok planuje kolejne spotkanie. Młodzież gra w Kruszewie niemalże codziennie, toteż zaprasza na boisko swoich rówieśników by ciekawie spędzić czas wolny od nauki.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii http://www.goksirgoworowo.pl/cpg/displayimage.php?album=159&pid=7502#top_display_media

wtorek, 16-09-2014, 09:34 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 943
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011