Gmina Goworowo

dziś jest: 22 sierpnia 2019
Imieniny: Cezarego, Zygfryda, Marii
Oferta pracy w PKP

PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. są zarządcą narodowej sieci kolejowej. Udostępniamy drogi kolejowe przewoźnikom pasażerskim i towarowym, budujemy, modernizujemy i utrzymujemy tory oraz całą infrastrukturę kolejową z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ruchu kolejowego. Tworzymy rozkłady jazdy i prowadzimy ruch pociągów.

Poszukujemy osób na stanowisko:

Nastawniczy

Miejsce pracy: Ostrołęka, Wyszków, Pasieki (pow. ostrołęcki), Gierwaty (pow. ostrołęcki), Przetycz Włościańska (pow. wyszkowski)

Numer referencyjny: WZ/IZ/240/01/19

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • nadzorowanie pracowników wykonujących roboty w podległym okręgu nastawczym,
  • prowadzenie dokumentacji w celu prowadzenia ruchu i ewidencjonowania pracy eksploatacyjnej na przydzielonym posterunku,
  • obsługa urządzeń w celu przygotowania drogi przebiegu,
  • obserwacja przejeżdżającego taboru kolejowego celem stwierdzenia nieprawidłowości zagrażających dalszej jeździe taboru oraz stwierdzenia końca pociągu.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe oraz tytuł zawodowy robotnika wykwalifikowanego,
  • zawodowy staż pracy, odbycie przygotowania zawodowego,
  • umiejętność współpracy oraz dzielenia się wiedzą i doświadczeniem,
  • umiejętność radzenia sobie z emocjami,
  • zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • otwartość na zmianę,
  • bardzo dobry stan zdrowia (1 kat. wzroku, 1 kat. słuchu)*.

Oferujemy:

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • równoważny czas pracy,
  • szeroki wachlarz świadczeń socjalnych.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólnie rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 2016 r., str.1-88, zwanym dalej RODO). Zgodnie z Rozporządzeniem (RODO), w przypadku braku takiej klauzuli kandydatura nie będzie rozpatrywana, a dane osobowe zostaną usunięte bez powiadamiania osoby, której dane dotyczą. Pełen obowiązek informacyjny administratora danych zostanie wykonany wobec aplikującego w formularzu rekrutacyjnym.

Użyta w ogłoszeniu nazwa stanowiska jest powszechnie stosowana na rynku pracy i odzwierciedla charakter pracy przewidzianej na tym stanowisku. Oferta pracy dla wybranego kandydata zostanie złożona na stanowisko zgodne z postanowieniami Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy, które może odbiegać od nazwy z ogłoszenia.

* Warunki zdrowotne – fizyczne i psychofizyczne oraz inne wymagania, jakie powinni spełniać pracownicy są określone przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury i Rozwoju z dnia 30 grudnia 2014 r. w sprawie pracowników zatrudnionych na stanowiskach bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego oraz z prowadzeniem określonych rodzajów pojazdów kolejowych (Dz. U. z 2015 r., poz. 46).

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do dnia 06.02.2019.

Na powyższe stanowisko aplikować można pod linkiem: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=3EB214A3-6C3D-4300-82B4-119E27A7B8F6&skkcfg=e916b19f4c8d4b7ebdcaaa67a1a16fd6&skklocationId=7059&skkExternalOfferId=98332&skkCountryId=1&skkRegionId=7

wtorek, 05 Luty 2019, 15:08 | autor: Edyta Grzegorczyk U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 218
Wydrukuj Wydrukuj