Gmina Goworowo

dziś jest: 19 września 2020
Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
Przyjmowanie rozliczeń podatkowych PIT za 2011 rok w Goworowie

OGŁOSZENIE

                        Wójt Gminy Goworowo wspólnie z Naczelnikiem Urzędu Skarbowego w Ostrołęce wzorem lat ubiegłych zapraszają Państwa do wzięcia udziału w  ” Akcji PIT- 2011. „

                 W ramach tej akcji w siedzibie Urzędu Gminy w każdy poniedziałek marca i kwietnia 2012 roku w godz. 12.00 do 17.00 w pokoju nr 4 pracownik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce będzie przyjmował od mieszkańców Gminy Goworowo zeznania podatkowe za 2011 rok.

Ponadto celem ułatwienia Państwu prawidłowego rozliczenia będą wydawane właściwe formularze i objaśnienia do nich.

Pracownik Urzędu Skarbowego  będzie przyjmował zeznania podatkowe za 2011 rok, udzielał wskazówek i pomocy w ich wypełnianiu, informował o sposobach i możliwościach skorzystania z ulg, odliczeń oraz przekazania 1%podatku na Organizację Porządku Publicznego.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej dogodnej okazji złożenia zeznania podatkowego za 2011 rok.

Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Ostrołęce informuje o możliwości elektronicznego przesłania zeznania podatkowego.

Polecamy Państwu korzystanie z tej prostej, wygodnej a przede wszystkim taniej metody przesyłania deklaracji podatkowych przez portal

www.e-deklaracje.gov.pl

System e-Deklaracje umożliwia łatwe składanie deklaracji podatkowych drogą elektroniczna każdemu podatnikowi i płatnikowi.

Na portalu www.e-deklaracje.gov.pl  dostępne są interaktywne formularze podatkowe oraz instrukcja ich wypełniania i przesyłania.

 

 

środa, 18-04-2012, 07:30 | autor: Anna Turkiewicz U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 1264
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011