Gmina Goworowo

dziś jest: 31 lipca 2021
Imieniny: Ignacego, Ernesty, Lubomira
Rolniku, nie masz komputera? Spisz się w Gminnym Punkcie Spisowym!

Jeśli nie posiadasz komputera z dostępem do Internetu, a chcesz dopełnić obowiązku udziału w Powszechnym Spisie Rolnym, skorzystaj z Gminnego Punktu Spisowego.
Gminny Punkt Spisowy to specjalnie przygotowane miejsce wyposażone w komputer i Internet, przygotowane wyłącznie dla rolników chcących skorzystać z samospisu internetowego – czyli obowiązkowej metody spisowej. Punkt Spisowy będzie zlokalizowany w Urzędzie Gminy Goworowo, pok. nr 16 i będzie dostępny w godzinach: poniedziałek 7:00-16:30, wtorek – czwartek 7:30-15:30, piątek 7:30-14:00.
Przy korzystaniu z Gminnego Punktu Spisowego nie obowiązuje rejonizacja. Najwygodniej i najbliżej będzie oczywiście udać się do Punktu Spisowego w gminie, w której mieszkamy. Mamy jednak pełne prawo skorzystać z tej opcji w każdym urzędzie miasta lub gminy w Polsce.
Funkcjonowanie Gminnych Punktów Spisowych w gminach zlokalizowanych na terenie powiatów objętych obostrzeniami epidemicznymi (obszary żółte i czerwone) będzie zawieszone do czasu zniesienia obostrzeń.

wtorek, 15-09-2020, 14:51 | autor: Piotr Jakacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 235
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011