Gmina Goworowo

dziś jest: 12 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Składy Komisji Wyborczych- wybory Sejm, Senat 2011

                              OGŁOSZENIE

W dniu 23 września 2011r ukonstytuowały się komisje wyborcze, które przedstawiają się następująco:

1.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie, Goworówek 43A – Tel. ( 29) 76-14-061

1)   Jacek Dobrzyński  – przewodniczący

2)   Bożena Janina Ptak – zastępca przewodniczącego

3)   Krystyna Kowalewska – członek

4)   Małgorzata Ciechowicz – członek

5)   Agnieszka Solmińska – członek

6)   Aneta Zofia Iwańska – członek

7)   Aleksandra Karolina Kwiatkowska – członek

8)   Łukasz Wójcik – członek

2.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, ul. Szkolna 16A – Tel. ( 29) 76-15-246

1)   Barbara Kuczyńska – przewodniczący

2)   Irena Minota – zastępca przewodniczącego

3)   Małgorzata Krystofik – członek

4)   Czesław Duninowski – członek

5)   Sławomir Ziemek – członek

6)   Rafał Plata – członek

7)   Jadwiga Pianko – członek

8)   Rafał Iwański – członek

3.     Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Szkole Podstawowej w Pasiekach, ul. Szkolna 2  – Tel. ( 29) 76-14-227

1)   Adam Grabowski   – przewodniczący

2)   Grzegorz Krzysztof Szredziński -zastępca przewodniczącego

3)   Ewa Burzycka- członek

4)   Kamila Prekiel – członek

5)   Aneta Małgorzata Gąsior- członek

6)   Emilia Kosiorek – członek

7)   Teresa Gutowska – członek

8)   Dorota Krupa – członek

4.     Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Szkole Podstawowej w Kuninie 22A  – Tel. ( 29)  76-14-306

1)   Krystyna Manowska – przewodniczący

2)   Marzanna Grzyb – zastępca przewodniczącego

3)   Anna Roicka – członek

4)   Ireneusz Karamuz – członek

5)   Justyna Sot – członek

6)   Krzysztof Mech – członek

7)   Sławomir Iwański-  członek

8)   Ewa Stachacz – członek

5.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 byłej Szkole Podstawowej w  Kruszewie, Jawory Wielkopole 35A – Tel. 606 122 574

1)   Dorota Skierczyńska – przewodniczący

2)   Mariusz Roicki – zastępca przewodniczącego

3)   Krystyna Deptuła – członek

4)   Katarzyna Cichowska – członek

5)    Marek Stanisław Skierczyński – członek

6)   Bożena Tymińska – członek

7)   Natalia Serejko – członek

8)   Małgorzata Mateusiak – członek

6.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Żabinie, Żabin  100 – Tel. 500 343 049

1)   Aneta Mierzejewska – przewodniczący

2)   Stanisław Wojciechowicz – zastępca przewodniczącego

3)   Jolanta Zalewska – członek

4)   Dariusz Gruz – członek

5)   Piotr Szredziński -członek

6)   Małgorzata Sujkowska – członek

7)   Tomasz Grabowski – członek

8)   Krystyna Reluga  – członek

7.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Świetlicy Wiejskiej w Brzeźnie, Brzeźno 37A – Tel. 500 795 278

1)   Ryszard Pskiet – przewodniczący

2)   Anna Mech – Iwańska – zastępca przewodniczącego

3)   Mateusz Pskiet -członek

4)   Bożena Maria Rzeszot – członek

5)   Roman Jan Brejnak – członek

6)   Agata Twardziak – członek

7)   Barbara Baranowska  – członek

8)    Karolina Łazicka -członek

8.    Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance, Lipianka 37A – te. 692 010 499

1)   Tadeusz Warszawin – przewodniczący

2)   Aneta Zięba – zastępca przewodniczącego

3)   Agnieszka Ziemek – członek

4)   Tomasz Brejnak – członek

5)   Katarzyna Książek – członek

6)   Alicja Żebrowska- członek

7)   Anna Kuczyńska – członek

8)   Iwona Dąbkowska -członek

Komitet wyborcze które zgłosiły kandydatów do składów osobowych komisji:

1.     K.W.  SLD

2.     K.W. P S L

3.     KW Platforma Obywatelska RP

4.     KW Prawo i Sprawiedliwość

5.      KW Nowa Prawica- Janusza Korwin – Mikke

6.     KW Prawica

7.     KW PJN

 

 

piątek, 23-09-2011, 12:37 | autor: Anna Turkiewicz U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 2813
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011