Gmina Goworowo

dziś jest: 12 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Śpiewaj dla szczęścia …

Wiecie, że śpiewanie czyni nas mądrzejszymi, zdrowszymi, szczęśliwszymi i bardziej kreatywnymi?! Kiedy śpiewamy z innymi ludźmi, efekt ten jest znacznie wzmocniony. Tak więc , aby ten efekt uzyskać koniecznie śpiewajcie razem z nami na spotkaniu pod nazwą „Rozśpiewany ogród”. Czekamy na Wasze zgłoszenia.

Spotkanie odbędzie się 1 sierpnia (sobota) o godz. 19:00 w bio ogrodzie w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.

W programie: spacer po bio ogrodzie, eko wykłady o pozytywnej pszczole, Rozśpiewany ogród, potańcówka z zespołem Arka Arka.

Zapraszamy delegacje (5 osób) z klubów seniora i kół gospodyń wiejskich z terenu powiatu ostrołęckiego na rozśpiewane spotkanie w bio ogrodzie w Lipiance.

Dla rozśpiewanych uczestników mamy upominki. Uwaga! Liczba uczestników ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zadaniem każdej grupy bądź jej przedstawiciela jest wykonanie dwóch utworów muzycznych. Najlepsi wykonawcy otrzymają wyróżnienia przyznane przez komisję. Organizatorzy zapewnią uczestnikom upominki za udział. Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie nie przekraczalnym do  27 lipca 2020r. do Gminnego  Ośrodka   Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie (tel. 297615246) e-mail: goksirgoworowo@op.pl . Organizatorzy zapewniają możliwość wykorzystania podkładu muzycznego,  nagłośnienie, odtwarzacz nośników typu pendrive, karta, CD.

„Rozśpiewany ogród” jest współorganizowany i współfinansowany przez Powiat Ostrołęcki i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

piątek, 31-07-2020, 10:27 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 82
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011