Gmina Goworowo

dziś jest: 13 sierpnia 2020
Imieniny: Diany, Hipolita, Kasjusza
Spotkanie II kolejki ostrołęckiej B-klasy: GUKS Krasnosielc – Orz Goworowo

9 września o godz. 15:00 w Krasnosielcu odbyło się spotkanie drugiej kolejki ostrołęckiej B-klasy pomiędzy drużynami GUKS Krasnosielc – Orz Goworowo.

Mecz rozpoczął się doskonale, czego efektem była zdobyta bramka w 7 minucie przez Piotra Grabińskiego, po podaniu z rzutu rożnego Michała Krupki. Pierwsza połowa meczu to dobra kombinacyjna gra całej drużyny ORZ-a. Nasza załoga zdominowała środek boiska i dążyła do podwyższenia wyniku meczu, jednakże na efekty ciągłego naporu czekaliśmy do 43 minuty. Po podaniu Łukasza Grabińskiego ze środka pola, piłkę otrzymał jego brat Piotr i perfekcyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce przeciwnika, ustalając wynik pierwszej części meczu na 2:0 dla ORZ-a.

W drugiej połowie meczu do głosu doszli gospodarze. To oni zaczęli dyktować warunki gry przy bardzo słabej postawie naszej drużyny. Akcje ofensywne i defensywne naszego składu straciły polot i finezję. Skutki pogorszenia efektywności zespołu w szybkim tempie odzwierciedliły się przechyleniem szali zwycięstwa w stronę Krasnosielca. W efekcie słabej gry w drugiej części spotkania drużyna z Goworowa straciła aż 5 bramek, przegrywając tym samym całe spotkanie 5:2.

Była to pierwsza porażka w rozgrywkach pod wodzą trenera Łukasza Dumały. Miejmy nadzieje, że mocny okres przygotowawczy będzie procentował lepszą i bardziej skuteczną grą w następnych meczach.

Skład :
Bramka : Stworzyjan Stanisław
Obrona : Cieśluk Jarosław , Gęsich Szymon, Brzozowski Mateusz (C) Bieniecki Rafał
Pomoc : Krupka Michał (Kuczewski Damian 75’) Rudzik Marcin , Grabiński Łukasz (Zalewski Mateusz 60′), Tomaszewski Kamil (Brzozowski Mariusz 85′)
Atak : Sujkowski Patryk, Grabiński Piotr

wtorek, 11-09-2012, 09:45 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo