Gmina Goworowo

dziś jest: 26 września 2020
Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza
Sukces Pani Dyrektor naszego przedszkola

Wiesława Wasilewska „Pozytywistą Roku 2011”

 

Te zaszczytne  wyróżnienie w konkursie przyznała jej Kapituła Nagrody „Pozytywista Roku” powołana przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski” w kategorii „Osobowość”.

Pani Wiesława Wasilewska otrzymała nagrodę za nowatorskie, ciekawe prowadzenie zajęć przedszkolnych i włączanie w społeczność przedszkolną rodziców, położenie szczególnego nacisku na utrzymywanie kontaktów i więzi z rodzicami dzieci.

Do konkursu panią dyrektor przedszkola samorządowego w Goworowie zgłosił jeden z rodziców dziecka uczęszczającego do przedszkola. Wśród nagrodzonych znalazła się Fundacja Braci Golec, a galę wręczenia nagród poprowadził Maciej Orłoś.

Słów kilka o konkursie

Jest to wyróżnienie dla osób, firm lub instytucji – współczesnych „Wokulskich”, „dr. Judymów” i „Siłaczek”, które zasłużyły się w szczególny i konstruktywny sposób dla swoich społeczności lokalnych, a szerzej całego społeczeństwa. Nagroda przyznawana jest w następujących kategoriach:  Gospodarka, Ekologia i rozwój zrównoważony, Nauka i edukacja, Kultura i sztuka, Oświata, Działalność społeczna, Osobowość, Za całokształt działalności.

Nagroda ma na celu uhonorowanie dorobku, wkładu pracy, czy innego typu działań, które służą rozwojowi danej dziedziny życia, ale też przekładają się na wartość praktyczną dla społeczeństwa. Nasze wyróżnienie nawiązuje do idei pozytywistycznych – pracy organicznej i pracy u podstaw.

piątek, 18-05-2012, 14:31 | autor: Rafał Ostrowski GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 1271
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011