Gmina Goworowo

dziś jest: 07 lipca 2020
Imieniny: Estery, Metodego, Kiry
Szkoła Podstawowa z Goworowa w Drużynie Energii

Z przyjemnością informuję, że nasza szkoła zakwalifikowała się do etapu sportowego II edycji Drużyny Energii.

Każda z zakwalifikowanych szkół otrzyma na start nagrodę gwarantowaną – 40 kompletów strojów sportowych od New Balance. Stroje zostaną wysłane nie później niż do 5 marca, powinny zostać wykorzystane przy nagrywaniu filmów z ćwiczeniami od ambasadorów.

Zasady

Rywalizacja odbywa się od lutego do czerwca, w pięciu etapach. Każdy etap zawiera po jednej propozycji ćwiczenia od ambasadorów (4 ćwiczenia w każdym etapie). Każdy z uczniów może wykonać dane ćwiczenie tylko raz.

Zadaniem opiekuna jest nagranie ćwiczeń wykonywanych przez uczniów i następnie wgranie ich przez platformę, za co szkoła otrzyma punkty.

 

O zwycięstwie w każdym z etapów w pierwszej kolejności decyduje kryterium ilościowe – im więcej filmów, tym lepiej. W drugiej kolejności, w przypadku maksymalnej liczby filmów przesłanych przez więcej niż jedną szkołę, decydujące będą zaangażowanie, technika i precyzja wykonywanych zadań.

 

Nagrody

 

Najbardziej aktywna szkoła danego etapu wygrywa lekcję WF-u z ambasadorami, w czasie której odbędzie się konkurs sportowy. Zdobyte w nim punkty liczyć się będą w klasyfikacji generalnej i w walce o nagrodę główną, czyli czeki na wyposażenie sali gimnastycznej.

Najlepsze szkoły w rywalizacji miesiąca będą miały szansę na udział w wielkim finale, który odbędzie się w czerwcu na gdańskim Stadionie Energa. Najlepsza szkoła II edycji otrzyma dodatkowo puchar Drużyny Energii, który jest tegoroczną nowością w projekcie.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Dorota Ciskowska

poniedziałek, 04-03-2019, 13:16 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 488
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011