Szkoła w Pasiekach laureatem konkursu Reba | Gmina Goworowo

Gmina Goworowo

dziś jest: 20 sierpnia 2018
Imieniny: Bernarda, Sobiesława, Samuela
Szkoła w Pasiekach laureatem konkursu Reba

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Pasiekach została Laureatem III edycji Ogólnopolskiego Konkursu REBA pod hasłem:,, Edukujemy- Pomagamy”.

W dniu 6 czerwca 2018r. w Centrum Kultury Wilanów odbyła się uroczystość wręczenia nagród w III edycji konkursu dla Mistrzów w zbiórce na największą masę baterii oraz dla Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych, organizowanego przez firmę REBA.

W tej edycji udział wzięło 720 placówek oświatowych.  Nasza szkoła  wzięła udział w kategorii ,,Pomagamy” i znalazła się w piątce Wolontariuszy o najmocniej bijących sercach bateryjnych. Pięcioosobowa delegacja wolontariuszy pojechała do Warszawy na uroczystą galę po odbiór dyplomu i nagród dla szkoły. Po uroczystości Laureaci zostali zaproszeni do restauracji na uroczysty obiad.

Kolejnym punktem programu były warsztaty przyrodnicze w ogrodach Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Tam, w przepięknej scenerii niepowtarzalnych kompozycji zieleni, kwiatów dzieci miały możliwość poznać historię Wilanowa, okazy różnych  roślin i zwierząt.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, to nasz wspólny sukces.

Tekst, foto: M. Długołęcka

środa, 13 Czerwiec 2018, 09:25 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 54
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011