Gmina Goworowo

dziś jest: 18 września 2020
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Uczestnicy ŚDS w Czarnowie na grilowisku w Różanie

Uczestnicy ŚDS w Czarnowie na grilowisku w RóżanieW piątkowe popołudnie Środowiskowy Dom Samopomocy w Czarnowie zorganizowały dla swoich uczestników wspólnego grilla. Tego dnia dopisała nam słoneczna pogoda, która sprzyjała i zachęcała do wspólnego biesiadowania. Wspólny posiłek sprzyjał dobrej zabawie. Relaks w pięknym malowniczym miejscu, smaczne przekąski i sympatyczne towarzystwo, czego więcej potrzeba do szczęścia? Dni grillowania to dni wszechstronnej terapii: trening kulinarny i porządkowy oraz intensywna, lecz spontaniczna integracja w przyjaznej atmosferze. Uczestnicy i kadra w pełni zaangażowani jak zawsze, by było przyjemnie i sympatycznie.

Były rozmowy na różne tematy m.in. na temat planów na następny tydzień. Ważne jest to by spędzać wspólnie czas w miejscu przyjemnym, przyjaznym i pięknym. Miejsce na grillowanie jest tym piękniejsze im więcej włożyło się w niego pracy, serca, inwencji, zaangażowania oraz dobrej energii. Dlatego nie oszczędzamy się i dzieląc się nowymi inspiracjami.

Dzięki temu delektujemy się świeżym powietrzem. Zdjęcia nie są w stanie oddać uroku i wrażeń. Mamy głowy pełne nowych inspiracji. Dopisują świetne nastroje, ale także satysfakcja z tego co już mamy. Energia nas rozpiera, zapał nie opuszcza a to najważniejsze! Był to bardzo udany dzień, miło spędzony czas. Było smacznie i gorąco.

Zorganizowane spotkanie miało na celu przede wszystkim dostarczenie dużej dawki radości podczas wspólnej zabawy.

środa, 19-08-2020, 07:38 | autor: Jacek Olewiecki GOPS Goworowo
Liczba odsłon: 67
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011