Gmina Goworowo

dziś jest: 18 września 2020
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Uczniowie z Pasiek na biwaku

User comments

Któż z nas nie pamięta swojego pierwszego biwaku? Z dala od domu, rodziców  i domowych obowiązków. Nieprzespane noce, gry, zabawy i rozmowy z przyjaciółmi do białego rana. Tylko my i przygoda.

Właśnie w takim biwaku, który odbył się w dniach 01-03 czerwca 2016 roku  uczestniczyli uczniowie klasy VI wraz z wychowawczynią.

Zakwaterowani byliśmy w namiotach. Na miejscu mogliśmy skorzystać z różnych atrakcji: ścianka wspinaczkowa, rowerki wodne dyskoteka, survival, gra terenowa świetliki, segway. Zdjęcia pokazują jak bawiliśmy się na miejscu.

Jak zwykle czas mijał szybko i przyszedł czas wyjazdu, ale do domu wróciliśmy pełni wrażeń z niezapomnianych spędzonych wspólnie chwil. Przez długie lata będziemy wspominać pobyt na biwaku oglądając zdjęcia z pobytu.

Najpiękniejsze są wspomnienia, które mamy w sercach i w głowie, ich nikt nie zabierze. Pobyt na biwaku w Kulce był bardzo intensywny, atrakcyjny i ciekawy, nie narzekaliśmy na nudę, mieliśmy wspaniała pogodę i taką też przywieźliśmy do domów. Może kiedyś jeszcze powtórzymy taki wyjazd? Kto wie- historia lubi się powtarzać.

Dziękujemy rodzicom pani Annie Retes, Agacie Książek i panu Sylwestrowi Kraska za opiekę i poświęcony nam czas.

Tekst: M. Długołęcka

Foto: M. Długołęcka

 

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

User comments

piątek, 10-06-2016, 10:42 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 977
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011