Gmina Goworowo

dziś jest: 12 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Ukończ kurs e-learningowy i zdobądź hulajnogę! – materiał promocyjny KRUS

Placówka Terenowa Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Ostrołęce zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 lat, do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”.
Szkolenie to w nowoczesnej formie przybliża najmłodszym mieszkańcom wsi zagrożenia w gospodarstwie rolnym oraz uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Zdobyta podczas kursu wiedza pomoże ograniczyć nieszczęśliwe zdarzenia, które częściej występują podczas wakacji.
Zapoznanie się z zagadnieniami zawartymi w kursie daje szansę na zdobycie, poprzez zabawę, niezbędnej wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa dzieci w środowisku wiejskim. Kurs e-learningowy dostępny jest na stronie internetowej KRUS: www.prewencja.krus.gov.pl
Po ukończeniu kursu i otrzymaniu certyfikatu należy wysłać go wraz z formularzem zgłoszeniowym do 30 września 2020 roku na adres e-mail: hulajnoga@krus.gov.pl.
Nagrody rzeczowe – hulajnogi przewidziano dla 100 osób, wylosowanych spośród wszystkich dzieci biorących udział w konkursie.
Szczegółowe informacje dotyczące kursu e-learningowego można uzyskać na stronie internetowej Kasy www.krus.gov.pl oraz w Placówce Terenowej KRUS w Ostrołęce ul. dr A. Kuklińskiego 3 (tel. 29 760 74 40, 29 760 74 17, e-mail: ostroleka@krus.gov.pl).

wtorek, 28-07-2020, 17:02 | autor: Piotr Jakacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 33
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011