Gmina Goworowo

dziś jest: 23 września 2020
Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka

Kocham mocno Babcię, Dziadka
To nie żarty moi mili
Dzisiaj im życzenia składam
By sto latek jeszcze żyli.
Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest w naszym przedszkolu tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez. W tym roku odbyła się ona 19 stycznia w Ośrodku Edukacji Regionalnej w Lipiance.
Na wstępie pani dyrektor przywitała wszystkich gości ciepłymi słowami. Przedszkolaki zaprezentowały „Jasełka” (grupa 3-4-latków) oraz radosną i wzruszającą „Historię Wigilijną” (grupa 5-latków). Nie zabrakło również wierszy i piosenek okolicznościowych związanych ze świętem babć i dziadków.
Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Wszyscy goście z dumą, uśmiechem i łzami wzruszenia patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Po części artystycznej dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostały zaproszone na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

Dziękujemy Kierownikowi GOKSiR w Goworowie, Pani Barbarze Kuczyńskiej za udostępnienie sali, Kierownikowi ZGK w Goworowie, Panu Ryszardowi Mikulskiemu za pomoc w dowozie dzieci do OER w Lipiance oraz wszystkim Rodzicom odpowiedzialnym za przygotowanie poczęstunku.

Opracowała: Sylwia Wilczewska

czwartek, 26-01-2017, 15:39 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 810
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011