Gmina Goworowo

dziś jest: 18 września 2020
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
„WIGILIA W NASZYM PRZEDSZKOLU”

 

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna i magii. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. To w te dni, kiedy iskrzą się lampki choinkowe odkrywamy sens życia.
Ze świętami związane są także liczne tradycje. W naszym przedszkolu należą do nich coroczne organizowanie spotkania wigilijnego połączonego z „Jasełkami” W tym roku ta niezwykle wzruszająca uroczystość odbyło się 16 grudnia. Na spotkanie licznie przybyli zaproszeni Rodzice oraz goście. Swoją obecnością zaszczycili nas m.in. Wójt Gminy Goworowo Pani Małgorzata Maria Kulesza oraz Sekretarz Gminy Pan Antoni Mulawka.
Dzieci przygotowały niezwykle radosny i wzruszający program artystyczny. Radosne kolędowanie wprowadziło uczestników w świąteczny nastrój. Po programie artystycznym wszyscy dzielili się opłatkiem ,a podniosłą uroczystość zakończył wspólny poczęstunek.
Takie chwile utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, a przede wszystkim wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Mamy nadzieję, że wrażenia z tego spotkania na długo pozostaną dzieciom i ich rodzicom w pamięci.

Za udział w tegorocznym spotkaniu składamy wszystkim serdeczne podziękowanie.

Opracowała :Wiesława Wasilewska

czwartek, 29-12-2016, 13:20 | autor: Wiesława Wasilewska Przedszkole Samorządowe w Goworowie
Liczba odsłon: 905
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011