Gmina Goworowo

dziś jest: 12 sierpnia 2020
Imieniny: Klary, Lecha, Hilarii
Wręczenie nagród w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”

25 lutego 2013 podczas XXXI Sesji Rady Gminy Goworowo odbyło się wręczenie nagród w gminnym etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” oraz Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegamy pożarom”. Komisja w składzie:

 

 

 

 

 

 

  • Ewa Burzycka – pracownik Urzędu Gminy Goworowo
  • Stanisław Wojciechowicz – prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Goworowie
  • Tadeusz Warszawin – vice prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Goworowie
  • ks. Józef Kacperski – vice prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Goworowie
  •  Adam Grabowski – dyrektor Szkoły Podstawowej w Pasiekach

wyłoniła laureatów w następujących kategoriach:

konkurs „Młodzież zapobiega pożarom”

I grupa – szkoły podstawowe –  Szkoła Podstawowa w Pasiekach:

  1. Ciechowicz Natalia kl. VI
  2. Sarnecki Karol kl. VI

II grupa – szkoły gimnazjalne – Zespół Szkół nr 1 w Goworowie

  1. Dudziec Paweł kl. I b
  2. Kukulska Monika kl. I b
  3. Krupka Hubert kl. II a

III grupa – szkoły ponadgimnazjalne –  Zespół Szkół nr 1 w Goworowie

  1. Damięcka Iwona kl. II TH
  2. Radecka Kamila kl. II TH
  3. Brzozowski Mariusz kl. I TA

Pozostali uczestnicy w/w konkursu nagrodzeni zostali dyplomami:

  • Kacprzyk Weronika – SP w Pasiekach
  • Walczak Eliza – SP w Szczawinie
  • Podleś Ewelina – SP w Szczawinie
  • Gałązka Dawid – SP w Szczawinie
  • Rybaczyk Gabriela – SP w Kuninie
  • Rybaczyk Julia – SP w Kuninie
  • Rybaczyk Aleksandra – SP w Kuninie
  • Wyrębek Bartosz – SP w Goworowie
  • Ciborowska Karolina – ZSP w Goworowie

Konkurs „Zapobiegamy Pożarom”

I grupa – przedszkola

  1. Ptak Maja – SP w Goworowie
  2. Ciechowicz Mateusz – SP w Pasiekach
  3. Kukliński Wiktor – SP w Pasiekach

II grupa – szkoły podstawowe klasy I-III

  1. Podolak Daniel – kl. I SP w Pasiekach
  2. Miłek Cezary – kl. III SP w Goworowie
  3. Krawczyk Natalia – kl. II SP w Pasiekach

III grupa – szkoły podstawowe klasy IV-VI

  1. Tabor Alicja – kl. VI SP w Pasiekach
  2. Solmińska Julia – kl. VI SP w Pasiekach
  3. Rybaczyk Julia – kl. IV SP w Kuninie

IV grupa – gimnazjum

  1. Brzezińska Katarzyna – kl. I c ZS Nr 1 w Goworowie
  2. Kowalczyk Sebastian – kl. I e ZS Nr 1 w Goworowie
  3. Struniawska Oliwia – kl. III d ZS Nr 1 w Goworowie

V grupa – szkoły ponadgimnazjalne

  1. Radecka Kamila – kl. II TA ZSP w Goworowie
  2. Rabuczewska Paulina – kl. II TA ZSP w Goworowie
  3. Ciborowska Karolina – kl. I TH ZSP w Goworowie

Pozostali uczestnicy w/w konkursu nagrodzeni zostali dyplomami:

  • Gąsior Natalia
  • Zawadzka Magdalena
  • Kukliński Igor
  • Krawczyk Natalia
  • Krawczyk Alicja
  • Wrońska Ewa
  • Mucińska Anna
  • Stepnowski Michał
  • Rybaczyk Gabriela
  • Rybaczyk Julia
  • Rybaczyk Aleksandra
  • Walczak Eliza
  • Gałązka Dawid
  • Damięcka Iwona

Nagrody dla zwycięzców w postaci książek ufundowała Wójt Gminy Goworowo Małgorzata Maria Kulesza.

poniedziałek, 25-02-2013, 13:53 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 3363
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011