Gmina Goworowo

dziś jest: 29 maja 2020
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma
Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie

Wyższa Szkoła Gospodarki zaprasza do udziału w projekcie:

„Dobre praktyki opieki nad dziećmi do lat 3 wsparciem dla pracujących rodziców”.

Współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój

Zapraszamy każdą osobę, która zainteresowana jest założeniem żłobka/klubu dziecięcego lub zatrudnieniem opiekuna dziennego i której bliska jest idea instytucjonalnej opieki na dziećmi do lat 3, będącej wsparciem dla pracujących rodziców.

Jaki jest cel projektu?

Celem projektu jest nabycie lub podniesienie kompetencji w zakresie rozwiązań związanych z organizacją i finansowaniem opieki nad dziećmi do lat 3 przez podmioty tworzące i prowadzące instytucje opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w ramach bezpłatnego szkolenia. Projektem objętych będzie 240 gmin z terenu województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego.

Co oferujemy?
W ramach projektu zaplanowane jest wsparcie dla każdego uczestnika poprzez stworzenie mu możliwości wzięcia udziału w proponowanych poniżej formach podnoszenia kompetencji:

Dla wszystkich uczestników projektu:
Bezpłatne szkolenie w zakresie form opieki nad dziećmi do lat 3: „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes”

Opcjonalnie dla chętnych:

1. Bezpłatne szkolenia dodatkowe do wyboru:

1.1 „Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do lat 3″
1.2 „Budowanie wizerunku instytucji opieki nad dziećmi do lat 3”

2. Bezpłatny wyjazd studyjny

We wszystkich formach wsparcia uczestnikom zapewnia się: wyżywienie, nocleg, materiały dydaktyczne, zwrot kosztów dojazdu.

W jakich terminach i miejscach obędą się szkolenia?

Harmonogram szkoleń i wyjazdów studyjnych (miejsca i terminy szkoleń) podawany jest z kilkudniowym wyprzedzeniem na stronie www.opieka.byd.pl. Zapraszamy do śledzenia strony i wybrania odpowiednich terminów w najdogodniejszych lokalizacjach. Jeśli nie znajdziecie państwo Odpowiednich miejsc, istnieje możliwość wskazania w formularzu zgłoszeniowym miejscowości, w których chcielibyście państwo uczestniczyć w szkoleniu.

Kto może być uczestnikiem projektu?
W projekcie mogą wziąć udział osoby, które spełnią dwa warunki:

  1. osoby fizyczne, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują utworzyć i prowadzić żłobek  lub klub dziecięcy, osoby fizyczne,  w tym prowadzące działalność na własny rachunek, przedstawiciele osób prawnych i jednostek nieposiadających osobowości prawnej, którzy planują zatrudnienie dziennego opiekuna.
  2. Osoby pochodzące z gmin  (zameldowane/zamieszkałe/prowadzące działalność) na terenie, których mieszka 5 tys. i więcej mieszkańców z obszaru województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego ( listę gmin. Jeśli Twoja gmina znajduje się na liście, możesz wziąć udział w szkoleniu).

Jak się zgłosić?
By zapisać się na bezpłatne szkolenie w zakresie form opieki nad dziećmi do lat 3: „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes” wystarczy wypełnić i wysłać zgłoszenie ON-LINE dostępne na stronie www.opieka.byd.pl

W ciągu najpóźniej 3 dni roboczych skontaktuje się z Państwem pracownik Biura Projektu i przekaże szczegółowe informacje o szkoleniu.

Po zakończeniu udziału w szkoleniu „Jak założyć żłobek? Misja, wizja i biznes” każdy uczestnik projektu może skorzystać również z następujących form wsparcia dla chętnych:

1 Bezpłatne szkolenia dodatkowe – do wyboru następująca tematyka: Zarządzanie zasobami ludzkimi i budowanie zespołu w instytucji opieki nad dziećmi do 3 lat” lub „ Budowanie wizerunku opieki nad dziećmi do 3 lat”

2. Bezpłatny wyjazd studyjny

W rekrutacji na w/w formy wsparcia pomoże Zespół Projektu pod numerem telefonu: 52 567 0016/17, e-mail: centrum@byd.pl.

Biuro Projektu

Wyższa Szkoła Gospodarki
ul. Garbary 2 (bud. C, pok. C001)
85-229 Bydgoszcz

czwartek, 07-11-2019, 09:23 | autor: Urszula Ropelewska-Plotzke U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 178
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011