Gmina Goworowo

dziś jest: 01 marca 2021
Imieniny: Antoniego, Radosława, Albina
Zacny Jubileusz Pani Józefy

100 lat życia to piękny wiek i tylko nielicznym dane jest doczekać tak zacnego jubileuszu. To wyjątkowa i piękna uroczystość, która nie zdarza się często. Tego niesamowitego daru doświadczyła Pani Józefa Kosiorek z Goworowa.

Pani Józefa świętowała swoje 100 urodziny 20 lutego 2021r ! Tego dnia Jubilatka obchodziła je w gronie najbliższych.

Natomiast z „urzędowymi” życzenia do Pani Józefy udali się dziś (22 lutego) przedstawiciele władz rządowych i samorządowych.

 

Specjalne gratulacje i życzenia kolejnych długich lat życia Jubilatce w imieniu Premiera RP Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła przekazał dyrektor ostrołęckiej Delegatury Urzędu Wojewódzkiego Marcin Grabowski. Z życzeniami do Dostojnej Jubilatki udał się wójt Gminy Goworowo Piotr Kosiorek, sekretarz Gminy Antoni Mulawka oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Elżbieta Głogowska.

Pani Józefa została obdarowana płynącymi prosto z serca życzeniami, bukietami kwiatów i listami gratulacyjnymi.

100 lat to za mało… słowa tej popularnej piosenki doskonale wpisują się w ten Jubileusz. Ten czas przyniósł przeogromną skarbnicę prawdy, doświadczenia, miłości, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. Pani Józefa urodziła troje dzieci, ma czworo wnuków i sześcioro prawnuków.

Pani Józefie składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

inf.A.Majk

poniedziałek, 22-02-2021, 15:48 | autor: GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 243
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011