Gmina Goworowo

dziś jest: 24 lutego 2019
Imieniny: Macieja, Bogusza, Ja¶miny
Zakończenie roku szkolnego w Pasiekach

„Jutro popłyniemy daleko,
Jeszcze dalej niż te obłoki.
Pokłonimy się nowym brzegom,
Odkryjemy nowe zatoki”.

  1. I. Gałczyński

 W piątek, tj. 22 czerwca 2018 roku usłyszeliśmy ostatni dzwonek w roku szkolnym 2017/2018. Akademia, która zakończyła mijający rok szkolny, odbyła się w sali gimnastycznej przy udziale Uczniów, Dyrekcji Szkoły, Nauczycieli i licznego grona Rodziców.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego przez społeczność szkolną, zabrał głos pan dyrektor Adam Grabowski . Przywitał nauczycieli oraz uczniów i ich rodziców.  W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim za całoroczną pracę.  Wręczył nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, stuprocentową frekwencję.  Nagrodził wszystkich wyróżniających się uczniów ,  którzy odnosili sukcesy w różnych dziedzinach i godnie reprezentowali naszą placówkę w środowisku lokalnym i poza nim. Podziękował także rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc. Na zakończenie swego wystąpienia Pan dyrektor życzył wszystkim słonecznych wakacji.

Następnie odbyła się część artystyczna, w której wzięli udział uczniowie kl. IV i chór szkolny. Po zaprezentowanym programie wszyscy uczniowie udali się do klas na spotkania ze swoimi wychowawcami.

 

Tekst: A. Solmińska

Foto: A. Ruszczyk

 

 

 

 

środa, 27 Czerwiec 2018, 09:48 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 173
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011