Gmina Goworowo

dziś jest: 18 września 2020
Imieniny: Stefanii, Irmy, Stanisława
Zaproszenie dla KRUSZEWA!

Szanowni mieszkańcy Kruszewa!

Nieformalna grupa kobiet ZaRadne Kruszewianki wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną z Kruszewa wzięła udział w konkursie organizowanym w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na realizację oddolnej inicjatywy. Przesłuchania ponad 60 różnych grup odbyły się 8 maja w Ostrołęce. Tylko 20 projektów otrzymało dofinansowanie, wśród nich również MY!

Udało się zdobyć dofinansowanie na maleńki remont sali w naszej remizie.

Do zrobienia została wytypowana sala od drogi, a jeżeli wystarczy środków i  chęci – to może również kuchnia. Nasze działanie „Wiejska metamorfoza” ma pokazać jak wspólnymi siłami można podciągnąć na urodzie salę w wiejskiej remizie, a równocześnie przedstawić  mieszkańców. Zaplanowana jest bowiem wystawa naszych zdjęć.

W związku z tym, mamy wielką prośbę do WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW KRUSZEWA o pomoc przy remoncie sali oraz wypożyczenie do zeskanowania zdjęć rodzinnych, najlepiej wykonanych w Kruszewie – jak najstarszych i takich zupełnie współczesnych. Mamy już kilka zdjęć z budowy remizy, zapewne znajdą się jakieś z budowy kaplicy, może również z innych wiejskich wydarzeń.

Zapraszamy SZANOWNYCH MIESZKAŃCÓW

na spotkanie połączone z pieczeniem kiełbasek na grillu

11 czerwca 2017 r. o godz. 19:00

przy remizie strażackiej w Kruszewie.

Bardzo prosimy o zabranie ze sobą na te spotkanie fotografii z Kruszewa.

Wspólnie ustalimy co możemy zrobić i jak! Dla siebie, dla naszej wsi!

 

Zapraszają ZaRadne Kruszewianki i Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszewie

PROJEKT „WIEJSKA METAMORFOZA” DOFINANSOWANY ZE ŚRODKÓW PROGRAMU FUNDUSZ INICJATYW LOKALNYCH – MAZOWSZE LOKALNIE REALIZOWANEGO PRZEZ FUNDACJĘ FUNDUSZ WSPÓŁPRACY, STOWARZYSZENIE BORIS ORAZ STOWARZYSZENIE EUROPA I MY.

inf.opr. Agata Majk

 

czwartek, 08-06-2017, 10:53 | autor: Rafał Ostrowski GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 838
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011