Gmina Goworowo

dziś jest: 22 września 2020
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Zaśpiewaj na chwałę Pana! Zgłoś się na Festiwal!

Zapraszamy  zespoły, chóry, schole i solistów do wzięcia udziału  w XXI Festiwalu Piosenki Religijnej w Goworowie, który odbędzie się 14 maja 2017 r. o godz. 14.00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie.

Festiwal wpisał się na stałe w kalendarz wydarzeń kulturalnych gminy Goworowo  i powiatu ostrołęckiego. Udział w nim biorą soliści, zespoły, schole, chóry. Gościliśmy wykonawców z: Kolna, Ostrołęki, Ostrowi Mazowieckiej, Różana, Czerwina, Wąsewa, Lelisa, Długosiodła, Szelkowa, Krasnosielca, Lubiela i Goworowa. To wielka radość dla nas gościć tak wielu utalentowanych wykona­wców.

 

 

 

Festiwal zostanie przeprowadzony w następujących kategoriach wiekowych:

  • O – III,
  • IV – VI,
  • gimnazjum,
  • szkoła średnia, dorośli.

Festiwal ma formę konkursu. Najlepsi wykonawcy otrzymają wyróżnienia przyznane przez komisję. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom konkursu upominki za udział. Zgłoszenia należy nadsyłać w terminie nie przekraczalnym do dn. 7 maja 2017r. do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji (tel/fax 297615246), e-mail: goksirgoworowo@op.pl  Uwaga! Liczy się kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia powinno dokonać się na załączonej Karcie. Organizatorzy zapewniają: możliwość wykorzystania półplaybacku,  nagłośnienie estradowe.

Informacji o konkursie udziela koordynatorka Sylwia Wilczewska – instruktorka w GOKSiR w Goworowie.

karta zgłoszeniowa 2017

Posłuchajcie jak pięknie śpiewają!

Dla uczestników Festiwalu organizatorzy zapewniają gorący poczęstunek.

 Festiwal współfinansowany jest z dotacji Powiatu Ostrołęckiego, Parafii Rzymskokatolickiej w Goworowie oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

czwartek, 11-05-2017, 12:09 | autor: Rafał Ostrowski GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 851
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011