Gmina Goworowo

dziś jest: 19 maja 2021
Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Zawiadomienie o posiedzeniu Komisji

Zawiadamiam, że w dniu 24 listopada 2020r. o godz. 1100 w sali nr 16 Urzędu Gminy Goworowo odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.

Porządek posiedzenia:
1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
2. Przyjęcie protokołu z posiedzenia komisji.
3. Podjęcie stanowiska w sprawie anonimowej skargi z dnia 12.11.2020.
4. Sprawy bieżące.

Przewodniczący Komisji
Jakub Podleś

Informuję, że z uwagi na ograniczenia w organizowaniu spotkań i zebrań nałożone na drodze Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii zwołane posiedzenie komisji może odbyć się wyłącznie z udziałem członków komisji Rady Gminy Goworowo. Decyzja ta podyktowana jest troską o zdrowie i bezpieczeństwo w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną kraju. Proszę o wyrozumiałość i dostosowanie się do zaleceń.
Jednocześnie przypominam, iż biorąc udział w posiedzeniu zobowiązani jesteśmy do poruszania się po urzędzie w maseczkach ochronnych lub innym nakryciu nosa i ust. Dodatkowo w placówce obowiązuje dezynfekcja rąk, którą przeprowadza się po wejściu do budynku. Pamiętajmy również o zachowaniu od siebie stosownych odległości wytyczonych przez ministerstwo.

Przewodniczący Komisji
Jakub Podleś

czwartek, 19-11-2020, 15:05 | autor: Piotr Jakacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 174
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011