Gmina Goworowo

dziś jest: 07 grudnia 2019
Imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona
Zobaczcie kto tworzy gminne dożynki

Wójt Gminy Goworowo zaprosił do współorganizacji rolniczego święta organizacje działające na terenie gminy Goworowo. Podczas wspólnego spotkania swój udział zadeklarowały koła  gospodyń wiejskich, stowarzyszenia i kluby seniora. To one będą prezentować dorobek swoich małych wspólnot, a tym samym sprawią, że ten dzień będzie pełen atrakcji i sportowych emocji. Sportowych, bo w tegorocznym Turnieju Aktywnych Społeczności weźmie udział 13 lokalnych organizacji.  Czekamy na potwierdzenie udziału gości z sąsiednich gmin. Nagrody dla aktywnych społeczności ufundowali Stowarzyszenie „Sąsiad” i Powiat Ostrołęcki.

Jeśli chcecie im pomóc, dołączcie do nich. Stwórzcie razem moc dobrej zabawy.

Kibicujcie kołom gospodyń wiejskich z: Żabina, Kobylina, Szczawina, „Kaczeniacy” z Kaczki, „Dziewczyny jak maliny” z Brzeźna, Czernia, „Ponikiewianki” z Ponikwi Dużej, „Stokrotki” z Cisku, Klubom seniora: „Rozmaryn” z Szarłatu, „Jesienne kwiaty” z Goworowa, „Szlachetne serca” z Kunina, Stowarzyszeniom: „Sąsiad”, „Jesteśmy Betanią”.

Do zobaczenia 15.09.2019 r. na placu parafialnym przy kościele.

Organizatorzy: Wójt Gminy Goworowo, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju wsi „Sąsiad”, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie, Powiat Ostrołęcki.

piątek, 09-08-2019, 19:14 | autor: Anna Wachowska GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 769
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011