Gmina Goworowo

dziś jest: 24 lutego 2019
Imieniny: Macieja, Bogusza, Ja¶miny
Sprawozdanie z działalności obiektu sportowego ”Orlik 2012 ” za miesiąc czerwiec.

Sprawozdanie z działalności obiektu sportowego ”Orlik 2012 ” w Goworowie za okres 01.06.2018 r. – 30.06.2018 r.

W miesiącu czerwcu 2018 r. kompleks boisk pozostaje cały czas do dyspozycji całej społeczności, która lubi spędzać aktywnie czas..  Animator sportu czuwa nad przestrzeganiem zasad oraz regulaminu korzystania z boisk sportowych, oraz prowadzi harmonogram zajęć.

Zainteresowanie obiektem w miesiącu czerwcu nadal było bardzo duże, również ze względu na rozpoczynające się wakacje.

Na obiekcie w dalszym ciągu trenują dwie szkółki sportowe Akademia Małego piłkarza, Orz Goworowo, oraz stowarzyszenie MONAR. W dniach i godzinach pozostających wolnych od rezerwacji, z obiektu korzystają dzieci w wieku szkolnym, gimnazjalnym, ponadgimnazjalnym i dorośli  gdzie chętnie trenują i udoskonalają swoją pasję jaką jest piłka nożna, siatkówka i koszykówka. W weekendy można  spotkać dużo rodzin z dziećmi – propagujący aktywne spędzanie czasu wolnego z rodziną.

W  03.06.2018 r. na obiekcie  odbył turniej piłkarski DE HEUS CUP 2018 – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH, połączony   z festynem sportowym dla całych  rodzin. Można wziąć udział w zabawach miedzy innymi : Turbo Kozak i Strong Man, wydoić sztuczną krowę. strażacy i policjanci z naszej gminy prezentowali dzieciom swoje samochody i sprzęt. O najmłodszych uczestników zadbała animatorka, która m. in. wyczarowała uśmiech na malutkich buźkach poprzez malowanie ulubionych postaci z bajek.  Podczas turnieju nie zabrakło piłkarskich emocji, które przyciągnęły wielu kibiców i fanów piłki nożnej.

wtorek, 10 Lipiec 2018, 18:52 | autor: Anna Wachowska GOKSiR Goworowo
Liczba odsłon: 154
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011