Krupka Michał

Brzozowski Michał

Dudziec Grzegorz

Dumała Łukasz

Mecz 3 kolejki B-Klasy został rozegrany w Sobotę o wczesnej godzinie (11,00) ze względu na Ślub piłkarza naszej drużyny i jednocześnie trenera rocznika 1998., kol. Radosława Gęsicha który wstąpił w związek małżeński z Panną Magdaleną Kołodziejczyk. Przed rozpoczęciem meczu nastąpiła miła uroczystość wręczenia przez zarząd i zawodników klubu ORZ Goworowo zawodnikowi Radkowi Gęsich. Kwiatów i słodyczy oraz złożono Życzenia Szczęścia, pomyślności oraz wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia. Oczywiście podczas tej uroczystości nie mogło zabraknąć szampana, co jest symbolem tradycji przy takich uroczystościach. Do życzeń składanych nowożeńcowi przyłączyli się także sędziowie prowadzący spotkanie, co uzyskało poklask wszystkich uczestników.

Po ceremonii z życzeniami i szampanem sędzia główny rozpoczął spotkanie w ramach rozgrywek.

Już od pierwszych minut gry stroną dominującą w spotkaniu stała się drużyna gospodarzy, która praktycznie przez cały czas trwania spotkania pierwszej połowy przebywała na połowie drużyny gości. Efektem naporu naszej drużyny była bramka zdobyta przez Piotra Grabińskiego w 30 minucie, która ustaliła wynik pierwszej połowy meczu na 1:0 dla Goworowa.

Druga połowa meczu to ciągła walka obu drużyn o dominację w środku pola. Lepszą w tej konfrontacji okazała się drużyna z Goworowa dzięki dobrym zmianom wykonanym przez trenera Łukasza Dumałę. Wprowadzenie do gry zawodników: Michała Krupki, Rafała Bienieckiego, Grzegorza Dudźca i wejście samego trenera Łukasza Dumały, przechyliło dominacje na boisku na stronę naszej drużyny. Efektem tego było zamknięcie drużyny gości na ich połowie. Po pięknej akcji ze skrzydła piłkę dośrodkowywał Michał Krupka, która wylądowała na głowie Rafała Bienieckiego, który bezbłędnym strzałem umieścił piłkę w siatce bramki drużyny gości. Do końca spotkania to napór naszej drużyny, jednakże gości także stwarzali zagrożenie dla naszej bramki grając z kontry.

Na zakończenie należą się słowa pochwały całej drużynie Z Goworowa za zaangażowanie w walkę.