Gmina Goworowo

dziś jest: 15 czerwca 2021
Imieniny: Jolanty, Wita, Wioli
Dzień Dziecka w Pasiekach

 

Dnia 1 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Pasiekach wraz ze swoimi wychowawcami obchodzili Dzień Dziecka.  Spędzili ten czas na placu szkolnym , gdzie zorganizowano wiele gier, zabaw sportowych i konkursów, które cieszyły się dużym zainteresowaniem dzieci, zarówno starszych jak i młodszych. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach. Były rozgrywki w kręceniu hula – hop, rzuty piłką do celu, skakanie na skakankach, gra w piłkę nożną.

Ogromnym powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy. Dzieciaki z niecierpliwością czekały na swoją kolej, aby przy pomocy wielu kolorów i wyobraźni swojej Pani przeobrazić się w barwne motyle, piratów, czy na przykład uśmiechnięte kociaki.

Ciekawą atrakcją okazał się taniec zumba. Uczniowie bardzo chętnie wykonywali polecenia prowadzącej, bawiąc się przy wspaniałej muzyce. Zumba to dobry pomysł na promowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.

Wszyscy uczestnicy z wielką radością brali udział w proponowanych przez nauczycieli zabawach, aby aktywnie spędzić ten dzień.

W trakcie prowadzonych zabaw uczniowie przechodzili do klas, w których odbywały się słodkie poczęstunki przygotowane przez rodziców uczniów. Dzieci otrzymały także pizzę ufundowaną przez Radę Rodziców.

 

Tekst: A. Solmińska

Foto: E. Kuczyńska

 

czwartek, 10-06-2021, 14:12 | autor: Mariusz Fidelis S.P. w Pasiekach
Liczba odsłon: 49
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011