W maju 2017r. wznowione zostają zajęcia sportowo-rekreacyjne na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik 2012” przy Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie po sezonie zimowym. Wszystkich chętnych do korzystania z obiektu zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach według aktualnego harmonogramu dyżurów pracowników GOKSiR w Goworowie, opublikowanego na stronie internetowej Zespołu Szkół Nr 1 w Goworowie (www.zs1goworowo.pl) oraz Urzędu Gminy Goworowo (www.goworowo.pl). Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Regulamin Orlika przy Zespole Szkół Nr 1 w Goworowie – sezon 2017
Terminarz rezerwacji na Orliku – sezon 2017
Ze sportowym pozdrowieniem
Dyrektor ZS Nr 1 w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński
czwartek, 13-07-2017, 11:11 | autor: Adam Dąbrowski SP Goworowo







