Gmina Goworowo

dziś jest: 12 kwietnia 2024
Imieniny: Juliusza, Ludosława, Zenona
K.S. „ORZ” Goworowo królem jesieni w B-Klasie

16 października 2011 r. drużyna Orza Goworowo meczem z Krzyniakiem Krzynowłogą Małą oficjalnie zakończyła rundę jesienną sezonu 2011/12 ostrołęckiej B-Klasy. Mimo trochę słabszej drugiej części rundy i dwóch nieszczęśliwych remisów postawę drużyny z Goworowa we wszystkich 7 meczach należy bardzo pochwalić. Zawodnicy Orza zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli wygrywając 5 meczy, a tylko 2 mecze remisując. Bilans bramkowy Orza jest dość imponujący – 35-14 co daje średnio 5 strzelonych bramek na mecz. Najlepszym strzelcem drużyny jak również całej B-Klasy został Mateusz Zalewski z 8 trafieniami na koncie. Nasi piłkarze po 2-tygodniowym okresie roztrenowania od początku listopada mają zasłużoną przerwę w treningach. Do treningów powrócą już w połowie stycznia 2012 roku kiedy rozpoczną bardzo pracowite przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2011/12. Celem drużyny jest utrzymanie pozycji lidera rozgrywek ostrołęckiej B-Klasy, która daje awans na wyższy szczebel rozgrywek ligowych – A-Klasy. Wszystkich kibiców i sympatyków sportu zachęcamy do śledzenia poczynań naszej drużyny oraz czynnego dopingowania podczas meczy.

Wyniki Klubu Sportowego „Orz” Goworowo:

4 kolejka – 25 wrzesień

WKS Mystkówiec Stary – KS Orz Goworowo 7-7, bramki: Bieniecki (2), Gęsich, Krupka (2), Zalewski, samobójcza

5 kolejka – 2 październik

KS Orz Goworowo – LZS Łęg Przedmiejski 6-2, bramki: Bieniecki (2), Gęsich (2), Krupka (2)

6 kolejka – 8 październik

Świt Baranowo – KS Orz Goworowo 0-1, bramka: Gęsich

7 kolejka – 16 październik

KS Orz Goworowo – GKS Krzyniak Krzynowłoga Mała 3-3, bramki: Mulawka, Sujkowski (2)