Gmina Goworowo

dziś jest: 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii
Klub Sportowy ORZ Goworowo

ORZ Goworowo na „6”

Początek września to okres wzmożonej pracy dla nauczycieli i uczniów ale nie tylko. Również goworowscy piłkarze trenujący w Klubie Sportowym „Orz” Goworowo z początkiem września wznawiali wzmagania o ligowe punkty w Ciechanowsko-Ostrołęckiej B-Klasie. Po bardzo intensywnie przepracowanym okresie przygotowawczym (Orz przebywał na obozie przygotowawczym w Jastrzębiej Górze), zarówno kibice jak i sztab szkoleniowy oraz sami zawodnicy byli niezwykle ciekawi formy oraz pierwszych starć w B-Klasie. Inauguracja ligi to mecz na boisku w Goworowie z Jantarem Parciaki. Piłkarze Orza zaczęli mecz dość stremowani i do przerwy widniał wynik 1:1 natomiast po przerwie presja spowodowana inauguracyjnym meczem opadła i zawodnicy zaaplikowali pięć bramek przeciwnikom, a mecz skończył się wynikiem 6:1.

Po takim wyniku nasza drużyna jechała do Lipnik aby tam spotkać się z miejscowym Huraganem już w roli faworyta meczu. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie aplikując przeciwnikom sześć bramek i tracąc tylko jedną, a więc kolejny wynik 6:1. „

Do trzech razy sztuka” te popularne przysłowie jak mantrę powtarzali zawodnicy GUKS Krasnosielc jadąc do Goworowa na mecz z liderem rozgrywek o mistrzostwo B-Klasy czyli miejscowym „Orzem”. Przyjezdni chcieli przerwać złą passę swoich dwóch porażek, jak również zwycięski marsz, w których Orz strzelał sześć bramek przeciwnikom. Z zaklinania goworowskich zawodników wyszły nici, a przyjezdni wyjechali z Goworowa z bagażem sześciu bramek i zerowym kontem strzeleckim.

Początek zmagań w wykonaniu zawodników „Orza” Goworowo wymarzony, trzy mecze, trzy zwycięstwa i bilans bramkowy 18-2. Wielu kibiców powie, że Orz pewnie kroczy po awans do A-Klasy jednak trzeba pamiętać, że aktualnie B-Klasa liczy 8 zespołów i każde potknięcie naszego zespołu może oznaczać koniec marzeń o awansie. Jednak pełni wiary w drużynę reprezentującą naszą gminę na boiska Mazowsza, zapraszamy wszystkich sympatyków sportu i piłki nożnej do czynnego kibicowania oraz wspierania naszych młodych sportowców w pozostałych 4 meczach rundy jesiennej.

Wyniki K.S. Orz Goworowo:

1. kolejka: Orz Goworowo – Jantar Parciaki 6:1 (1:1), bramki dla Orza: Zalewski x4, D.Tomaszewski, K.Tomaszewski

2. kolejka: Huragan Lipniki – Orz Goworowo 1:6 (0:3), bramki dla Orza: Sujkowski x3, C.Gęsich, Zalewski, K.Bieniecki

3. kolejka: Orz Goworowo – GUKS Krasnosielc 6:0 (4:0), bramki dla Orza: K.Bieniecki x2, Mulawka, Sujkowski, Winczewski, Zalewski

 

Goworowo 2011.09.23

 

Jacek Mulawka

trener juniorów K.S. ORZ Goworowo

środa, 28-09-2011, 09:34 | autor: Anna Turkiewicz U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 4428
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011