Gmina Goworowo

dziś jest: 19 maja 2024
Imieniny: Iwa, Piotra, Celestyna
Kunin – Po czym poznać, że zbliża się Wielkanoc?- warsztaty techniczne

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Święta Wielkanocne bardzo często kojarzą nam się z kolorowymi pisankami, słodkimi zajączkami, żółtymi kurczaczkami oraz białymi, smukłymi baziami. Te wszystkie rzeczy sprawiają, że każdy człowiek nie może doczekać się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

Podążając ścieżką tradycji postanowiliśmy własnoręcznie przygotować świąteczne ozdoby. Tematem przewodnim tychże warsztatów była Wielkanoc i wszystko co z nią związane.

Pod czujnym okiem pani Anety Zięba-Karczewskiej instruktorki  GOKSiR w Goworowie odbyły się dwudniowe warsztaty w naszej szkole. Organizatorkami były panie Sylwia Zięba i Anna Kanclerz. 15 marca 2016r. dzieci z kl. 0-III  z wytrwałością i fantazją tworzyły przepiękne doniczki, zajączki i króliczki. Natomiast 17 marca uczniowie klas IV-VI z wielkim zaangażowaniem i dużą kreatywnością  wykonywali urocze ozdoby na okna i kolorowe koguciki. Dwie godziny minęły twórczo i szybko, pani Aneta nauczyła nas nowych i ciekawych technik   wykonywania ozdób, które udekorują Wielkanocny stół.

Dziękujemy pani Anecie za inspirujące pomysły i poświęcony nam czas.

tekst i foto: S. Zięba

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

poniedziałek, 21-03-2016, 13:54 | autor: Dorota Kubiak S.P. w Kuninie
Liczba odsłon: 2777
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011