Gmina Goworowo

dziś jest: 09 grudnia 2023
Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Kunin – Wycieczka do Makowa Mazowieckiego.

W środę 23 października 2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Kuninie wraz z opiekunami wybrali się do kina Mazowsze w Makowie Mazowieckim na film pt. „Angry Birds 2”. Jest to film animowany, który opowiada o tym, jak ważne znaczenie w obliczu pokonania niebezpieczeństwa ma umiejętność działania w zespole.

Po zakończeniu seansu wszyscy udali się na spacer, podczas którego mogli podziwiać uroki miasta m.in. piękne fontanny. Wszystkie dzieci, wraz z paniami pamiętali o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, dzięki temu wszyscy szczęśliwie dotarli do Różana. Tam czekały na dzieci atrakcje historyczne m.in. czołg T 34/85 oraz pomnik – Obrońcom Ojczyzny.
Po prawdziwej lekcji historii, nadszedł czas, na najbardziej oczekiwany punkt wycieczki – pobyt w hotelu Avangarda. Tam czekały na dzieci fantastyczne atrakcje – kręgle, cymbergaj, piłkarzyki, bilard, basen kulkowy, warsztaty kulinarne. Oprócz świetnej zabawy, uczniowie nauczyli się robić pizzę, którą potem z dużym apetytem wszyscy zjedli.
Warsztaty kulinarne okazały się prawdziwym hitem!
Był to przede wszystkim wyjazd edukacyjny, dzięki któremu dzieci miały możliwość obserwacji, zdobywania informacji, które są podstawą trwalszej i bogatszej wiedzy.
Wszyscy bawili się wyśmienicie!

Tekst: Anna Kozłowska

niedziela, 17-11-2019, 19:50 | autor: Dorota Kubiak S.P. w Kuninie
Liczba odsłon: 1370
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011