Gmina Goworowo

dziś jest: 23 lutego 2024
Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna
Kunin – Zaproszenie na szkolenie

Szkoła Podstawowa w Kuninie jako partner Stowarzyszenia Tradycyjnie Nowoczesnych dla Wsi zaprasza nauczycieli, pracowników i wolontariuszy z organizacji pozarządowych działających na rzecz lokalnych społeczności i wspólnot z terenu województwa mazowieckiego do udziału w kompleksowym szkoleniu z dramy stosowanej.

Korzyści dla uczestników szkolenia:

  • Lokalny animator – doświadczy i pozna formy działań z grup, które można wykorzystać podczas lokalnych animacji zarówno dla dzieci jak i młodzieży oraz dorosłych.
  •  Nauczyciel i opiekun świetlicy – doświadczy i pozna metodę pracy z dziećmi i młodzieżą, weźmie udział w elementach warsztatowych, które będzie mógł potem przenieść do szkoły i świetlicy i tam realizować.
  •  Zaproponowane ćwiczenia będą dotyczyły tematyki społecznej i obywatelskiej. W ramach szkolenia uczestnicy wezmą udział w przykładowych warsztatach dramowych, a następnie otrzymają wsparcie, żeby na bazie poznanych metod stworzyć własne scenariusze, dopasowane do ich sytuacji oraz odpowiadające na potrzeby grupy, z którą pracują. Drama umożliwia uczestnikom rozwój wiedzy, kompetencji społecznych i przeżycie warsztatu w aktywny i ciekawy sposób, wspiera integrację grupy

W załączeniu dołączamy zaproszenie oraz formularz rekrutacyjny

zaproszenie_drama

formularz rekrutacyjny_drama

środa, 07-09-2016, 11:19 | autor: Dorota Kubiak S.P. w Kuninie
Liczba odsłon: 2190
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011