Gmina Goworowo

dziś jest: 16 maja 2021
Imieniny: Andrzeja, Jędrzeja, Adama
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy – podsumowanie

W Otwartym Turnieju Tenis Stołowego o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Goworowo wzięło udział 44 zawodników. Przewodnicząca Karoilina Łazicka otwierając turniej podkreśliła, że jako Rada nie mają wpływu na wiele rzeczy, choćby na to że, kończą się ferie, ale mogą mieć wpływ na wspieranie rozwoju zainteresowań  szczególnie młodych ludzi. Wszyscy zwycięzcy otrzymali puchary sfinansowane przez Przewodniczącą Rady oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie.

W goworowskiej hali sportowej zgromadzili się najlepsi w tenisie stołowym, w tym mistrz Światowych Igrzysk Polonijnych Jan Klemendorf. W finale pokonał Sebastiana Kapelewskiego z Łomży. Na podium tuż za nimi uplasował się Grzegorz Kowalczyk z Ostrołęki. W kategorii wiekowej gimnazjum mistrzem został Wojciech Pietras z Jawor Starych, miejsce drugie zdobył Cezary Zysk z Łomzy, zaś trzecie wywalczył Bartłomiej Garwacki z Wólki Brzezińskiej. W kategorii najmłodszych bez większych niespodzianek, czyli Jakub Dudziec z Goworowa. Jakub jest uczniem klasy czwartej i w swym dorobku ma już wiele zwycięstw i jest sportowcem roku gminy Goworowo. W tej kategorii w gronie mistrzów znaleźli się Paweł Stepnowski z Brzeźna i Kamil Kośnik z Czernia. Pośród dziewcząt mistrzynią została Karolina Fidóra z Goworówka pokonując Katarzynę Gawek z Goworówka.

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego odbył się na zakończenie ferii w hali sportowej Zespołu Szkół Powiatowych w Goworowie, a jego koordynatorem była Anna Wachowska instruktor sportu w GOKSiR w Goworowie.

wtorek, 07-02-2012, 10:58 | autor: Kamil Jadacki U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 4035
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011