Gmina Goworowo

dziś jest: 30 listopada 2022
Imieniny: Andrzeja, Justyny, Konstantego
Pierwsze Maluchy ukończyły Żłobek!

24 sierpnia miało miejsce pożegnanie naszych najstarszych żłobkowiczów, którzy od września opuszczą nas i rozpoczną swoją przygodę w przedszkolu. Pożegnanie Żłobka to czas niezwykły i niezapomniany zarówno dla Dzieci, Rodziców a także dla Kadry wychowawczej i wszystkich pracowników placówki.

Dzieci, z zagubionych i nieśmiałych maluszków, stały się samodzielnymi i odważnymi, pełnymi pomysłów i ciekawych świata, chętnymi do podejmowania po wakacjach nowych coraz trudniejszych zadań w przedszkolu.

To było wyjątkowe popołudnie, bo wszystko co pierwsze i ważne przeżywa się najgłębiej – właśnie
w dzieciństwie. Były piosenki, wierszyk, prezenty, podziękowania, uściski i zabawy. Dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom i upominki oraz słodkości.

Po tak wzruszających chwilach wszyscy udali się na ognisko i słodki poczęstunek, podczas którego nie obyło się bez wspomnień i wzruszeń.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom i Dzieciom – dzisiejszym Absolwentom, za wspólnie spędzone chwile, za Wasz uśmiech i radość jaka wnosiliście swoją codzienną obecnością.

Serdecznie podziękowania kierujemy również na ręce Wójta Gminy Goworowo Piotra Kosiorka
oraz pracowników Urzędu Gminy, za wsparcie, obecność w najważniejszych momentach naszego żłobkowego życia i codzienną współpracę.

Wszystkim Trzylatkom życzymy wszelkiej pomyślności oraz powodzenia w przedszkolu!

Opracowała: Magdalena Szczepankowska

  

   

czwartek, 25-08-2022, 14:44 | autor: Edyta Grzegorczyk U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 196
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011