Zawiadamiam, że w dniu 26 maja 2026 r. o godz. 1130 w sali nr 16 Urzędu Gminy Goworowo odbędzie się posiedzenie Komisji Skarg, Wniosków i Petycji.
Porządek posiedzenia:
- Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad.
- Przyjęcie protokołu V/25.
- Rozpatrzenie petycji z dnia 17 maja 2026.
- Sprawy bieżące. Przewodniczący Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Jakub Podleś
wtorek, 19-05-2026, 15:09 | autor: Katarzyna Łój U.G. Goworowo






