Gmina Goworowo

dziś jest: 22 września 2021
Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Posiedzenie Stałych Komisji Rady Gminy Goworowo

Przewodniczący Stałych Komisji Rady Gminy Goworowo zawiadamiają, że w dniu

21 września 2021 r. o godz. 9.00 zwołują wspólne posiedzenie komisji. Posiedzenie odbędzie się w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Goworowie.

Porządek posiedzenia:

  1. Otwarcie posiedzenia, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przyjęcie protokołu Nr XXVII/21 z posiedzenia komisji z dnia 24 maja 2021 roku.
  3. Przyjęcie protokołu Nr XXVIII/21 ze wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju Społeczno – Gospodarczego i Gospodarki Finansowej i Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Gminy Goworowo z dnia 7 czerwca 2021 roku.
  4. Przyjęcie protokołu nr XXX/2021 ze wspólnego posiedzenia Komisji Rozwoju Społeczno – Gospodarczego i Gospodarki Finansowej, Komisji Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Przestrzegania Prawa i Porządku i Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Pomocy Społecznej Rady Gminy Goworowo z dnia 14 lipca 2021
  5. Spotkanie ze Starostą Ostrołęckim Stanisławem Kubłem w sprawie przyznania dofinansowania dla Powiatu Ostrołęckiego na budowę chodnika w msc. Pasieki.
  6. Szczegółowe zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostek organizacyjnych gminy, w tym informacja o ich aktualnej sytuacji finansowej, a także stan przygotowania szkół i przedszkola na nowy rok szkolny 2021/2022.
  7. Stan realizacji i wydatków związanych z zadaniem realizowanym w ramach PPP dot. budowy Przedszkola i Żłobka, wraz z oceną zaawansowania prac przy budowie przedszkola i żłobka.
  8. Sprawy bieżące.

Przewodniczący stałych Komisji Rady Gminy Goworowo

Justyna Kępa, Monika Dzierzgowska, Jerzy Manowski

środa, 15-09-2021, 09:44 | autor: Urszula Ropelewska-Plotzke U.G. Goworowo
Liczba odsłon: 26
Wydrukuj Wydrukuj
 

Uczestnictwo w projektach:

copyright © 2011