Uczniowie klas II i III SP Goworowa i SP Szczawina zakończyli naukę pływania w Parku Wodnym w Ostrołęce. Zajęcia były finansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w 80% oraz Urząd Gminy w Goworowie w 20%. W zajęciach nauki pływania uczestniczyli również uczniowie klas IV – VI Szkoły Podstawowej i I – III Gimnazjum, które były w całości pokryte przez UKS „TROPS” ze środków finansowych pozyskanych przez Urząd Gminy w Goworowie.
Dorota Ciskowska
środa, 21-06-2017, 09:00 | autor: Adam Dąbrowski SP Goworowo







